Audio GD Master 10 - chiński smok w natarciu

Opublikowano dnia 07-06-2023
Audio-gd to chiński producent, bardziej znany w audiofilskich kręgach z produkcji wysokowartościowych przetworników c/a w bardzo dobrych cenach. Tymczasem wzmacniacze – jak testowany tutaj model Master-10 – są również bardzo mocnym punktem programu.

Serdecznie zachęcamy do przeczytania testu topowej integry chińskiego producenta AudioGD czyli Master-a 10. Biorąc pod uwagę sam fakt otrzymania rekomendacji przez redakcję Audio Video, warto nie tylko przeczytać ale również posłuchać tego urządzenia.
Poniżej prezentujemy podsumowanie recencji:

" Naszym zdaniem Master-10 to – w relacji do bardzo niewygórowanej ceny – wzmacniacz imponujący pod względem konstrukcyjnym, w dodatku charakteryzujący się niemalże brakiem brzmienia jako takiego. Dodajmy do tego bardzo dużą moc wyjściową i wielką wydajność prądową, a co za tym idzie – możliwość napędzenia praktycznie każdych kolumn z adekwatnego (albo i sporo wyższego) przedziału cenowego – a otrzymujemy wzmacniacz niezwykle wszechstronny i w stu procentach wart swojej ceny. Jedynie miłośnicy obszernej przestrzeni, krągłości i ciepłych wybrzmień mogą być zawiedzeni. No ale przecież każdemu się nie dogodzi… Nasza mocna rekomendacja."

Test znajduje się pod wskazanym linkiem : AudioGD Master 10 - test