Kabel hybrydowy Klotz HD01PC15 cyfrowy + zasilający 1 mb
Długość:  na metry, cena 1 mb
  • -10%
Ulubione
Full Music 102D - Pair
Full Music 102D - Pair
Typ: Trioda
Full Music
Dobrana para
  • -20%
Ulubione
Feliks Audio Arioso 300B EX DEMO
Lampowy wzmacniacz zintegrowany
Lampy: 2x 300B, 2x CV-181, 5C3S
Wejścia: 3x RCA
Wyjścia: zaciski 4Ω, 8Ω
  • -15%
Jasmine Tiger
Jasmine Tiger
Typ: MC
Szlif: Nature Diamond
Wspornik: rubin
Waga: 15g
  • -30%
YBA Genesis PH1
YBA Genesis PH1
Przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC
Zasilanie: 10 akumulatorów NCR18650
Wejścia: MM/RCA, MC/RCA
Wyjścia: XLR, RCA
  • -10%
Kabel koncentryczny Klotz AC110SW 1 mb
Kategoria: przewód sygnałowy
Rodzaj: koncentryczny
Materiał przewodnika: stranded bare copper
Długość:  na metry, cena 1 mb
  • -12%
Psvane Classic 2A3C - Pair
Psvane Classic 2A3C - Pair
Typ: Trioda
Psvane, seria: CLASSIC
1 sztuka
  • -5%
Zestaw YBA Genesis A6 i PRE5A
Zestaw YBA Genesis A6 i PRE5A
Zestaw - Wzmacniacz mocy i przedwzmacniacz/DAC
Moc: 150W/8Ω, 250W/4Ω
Wejścia: XLR, RCA, AES/EBU, Optical, Coaxial, BNC, USB, Bluetooth
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -12%
Line Magnetic LM-150IA EX DEMO
Line Magnetic LM-150IA EX DEMO
Push-pull, klasa AB
Wejścia: 3x RCA, Pre-IN RCA
Lampy: KT150, 12AU7, 12AX7, 6SN7
Moc: 2x 100W
Wyjścia: zaciski głośnikowe
  • -40%
ALLNIC-Audio: HA-5000
ALLNIC-Audio: HA-5000
Przed-przedwzmacniacz gramofonowy
Wejścia: 2xMC RCA
Wyjście RCA
Charaktrystyka liniowa
  • -10%
Psvane Classic UK-300BL - Pair
Psvane Classic UK-300BL - Pair
Psvane, seria: Classic (HiFi)
Dobrana para
  • -5%
Psvane Art 845-TII
Psvane Art 845-TII
Psvane, seria: ART
  • -16%
Hidizs AP60 II
Hidizs AP60 II
Odtwarzacz przenośny
DSD 64/128
DAC AKM AK4452VN
Bluetooth 4.0
  • -36%
Yaqin MS-650b kolor złoty
Yaqin MS-650B Złoty
Moc wyjściowa: 15W
Lampy mocy: 845
Układ: single ended
  • -10%
Psvane Classic 300B-N - Pair
Psvane Classic 300B-N - Pair
Psvane, seria: CLASSIC
  • -5%
Zestaw LAB12 Suara + Pre1
Zestaw LAB12 Suara + Pre1
Zestaw:
Wzmacniacz mocy Lab12 Suara
Przedwzmaniacz Lab12 Pre1
  • -11%
Wzmacniacz zintegrowany Canor AI 1.20
Canor AI 1.20 EX DEMO
Tranzystorowy wzmacniacz zintegrowany
Klasa A
Moc: 50W/4Ω, 30W/8Ω
Technologia CMT
  • -44%
Push-pull, klasa AB
Wejścia: 3x RCA, Pre-IN RCA
Moc: 2x 100W
Wyjścia: zaciski głośnikowe
  • -40%
Jay's Audio DAC2 SIGNATURE EX-Demo
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: 2x AK4497EQ
Wejścia: USB, I2S/HDMI, SPDIF, RCA, AES/EBU, BNC
Wyjścia: XLR, RCA
  • -25%
Tranzystorowy wzmacniacz mocy
Moc: 120W/8Ω, 220/4Ω
Wejście: XLR
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -28%
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
Wyjścia: Pre-out, 2 pary zacisków (4Ω i 8Ω)
  • -49%
LAB12 Suono - Końcówka serii
LAB12 Suono - Końcówka serii
Lampowy wzmaczniacz mocy
Wejście: RCA
Moc wyjściowa: 25W na kanał
Single-ended klasa A
Lampy: KT150
  • -36%
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
Wzmacniacz mocy
Moc: 225W RMS/8Ω, 450W RMS/4Ω
Wejście: zbalansowane XLR
  • -45%
ALLNIC-Audio: T-1800 MK2 Ex-demo
Wzmacniacz mocy push-pull
4x EL34, 2x E180CC, 1x 12AY7
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
  • -45%