Kabel hybrydowy Klotz HD01PC15 cyfrowy + zasilający 1 mb
Długość:  na metry, cena 1 mb
  • -10%
Ulubione
Full Music 12BH7 - Pair
Full Music 12BH7 - Pair
Typ: Podwójna trioda
Full Music
Dobrana para
  • -35%
Ulubione
DENAFRIPS Arce
DENAFRIPS Arce
Transport sieciowy
Wejścia:
2 x USB, LAN, SD card
Wyjścia cyfrowe: Coaxial, TOSLink, AES/EBU, I2S HDMI
Wejścia zegarowe BNC
  • -10%
Hidizs AP60 II
Hidizs AP60 II
Odtwarzacz przenośny
DSD 64/128
DAC AKM AK4452VN
Bluetooth 4.0
  • -36%
Zestaw YBA Genesis IA3A i CD4
Zestaw YBA Genesis IA3A i CD4
Zestaw - Wzmacniacz mocy i odtwarzacz CD
Moc: 105W/8Ω, 150W/4Ω
Wejścia: XLR, RCA, Coaxial, USB, Bluetooth
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -20%
Psvane Classic EL34C
Psvane Classic EL34C - Pair (quad, single)
Typ: Pentoda
Psvane, seria: Classic (HiFi)
Dobrana para
  • -5%
Zestaw LAB12 Suara + True
Zestaw LAB12 Suara + True
Zestaw:
Wzmacniacz mocy Lab12 Suara
Przedwzmaniacz Lab12 True
  • -10%
Yaqin MS-35B
Yaqin MS-35B
Lampowy wzmacniacz zintegrowany
Moc wyjściowa: 38W
Lampy mocy: EL34
Układ: push-pull
  • -10%
Audio-GD MASTER 10 MK2
Audio-GD MASTER 10 MK2
Tranzystorowy wzmacniacz zintegrowany
Klasa A, opcjonalny DC blocker
Moc: 250W/8Ω, 500W/4Ω, 1000W/2Ω
24* tranzystory mocy
  • -14%
Yaqin MC-100B
Yaqin MC-100B
Moc wyjściowa: 60W
Lampy mocy: KT88
Układ: push-pull
  • -10%
Jasmine -JS-TA224 9"
Jasmine -JS-TA224 9"
długość efektywna - 240mm
odległość pivot to spindle - 224mm
overhang - 16mm
kąt offsetu - 22,2°
  • -30%
Fram Audio MIDI150 PASSIVE
Fram Audio MIDI150 PASSIVE
Kolumny podstawkowe
Aluminiowa obudowa
Moc: 75W RMS
Skuteczność 89dB
  • -31%
Full Music 102D - Pair
Full Music 102D - Pair
Typ: Trioda
Full Music
  • -20%
Jasmine M1
Jasmine M1
Typ: MM
Szlif: Conical bolded diamond
Wspornik: aluminium
Waga: 4,8g
  • -10%
Zestaw LAB12 Suono + True
Zestaw LAB12 Suono + True
Zestaw:
Wzmacniacz mocy Lab12 Suono
Przedwzmaniacz Lab12 True
  • -15%
Hidizs DH80Pro
Hidizs DH80Pro
DAC + Wzmacniacz
Przetwornik ESS9281C PRO
PCM: do 32bit/384kHz
Moc wyjsciowa: 210 mW
  • -39%
Full Music 300B/SE - Pair
Full Music 300B/SE - Pair
Typ: Trioda
  • -34%
FULL MUSIC 211 CNE - Pair
FULL MUSIC 211 CNE - Pair
  • -50%
Hidizs MS1 Rainbow
Hidizs MS1 Rainbow
Słuchawki dokanałowe
Pasmo: 20 Hz - 40 kHz
Impedancja: 12Ω
Czułość: 112dB
  • -48%
Yaqin MS-650b kolor złoty
Yaqin MS-650B Złoty
Moc wyjściowa: 15W
Lampy mocy: 845
Układ: single ended
  • -10%
Supravox  Alizee 215 Heritage
Supravox Alizee 215 Heritage
Kolumny podłogowe
Moc znamionowa: 20 W
Skuteczność:  99 dB
Zakres częstotliwości:  55 Hz - 18 kHz
Impendancja: 4Ω
Waga: 40kg/szt
Wymiary:  (W)1100x(G)410x(S)200mm
  • -12%
Audio-GD Master 2A
Audio-GD Master 2A
Monobloki w czystej klasie A
Moc w klasie A 100W
Wejścia: XLR
  • -37%
Full Music 205D - Pair
Full Music 205D - Pair
  • -20%
Psvane Classic KT88C
Psvane Classic KT88C
Typ: Tetroda
Psvane, seria: Classic (HiFi)
1 sztuka
  • -5%
DENAFRIPS Pontus II 12th
DENAFRIPS Pontus II 12th
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: R-2R
Zegar: CRYSTEK CCHD-957 FEMTO
Wejścia: Coax/RCA i BNC, 2x AES/EBU, optical, HDMI I2S, USB
Wyjścia analogowe: RCA, XLR
USB: STM32F446 Advanced AMR Based MCU
  • -9%
Psvane Classic ECC82 (12AU7)
Psvane Classic ECC82 (12AU7)
Typ: Podwójna trioda
1 sztuka
  • -5%
Tranzystorowy wzmacniacz mocy
Moc: 120W/8Ω, 220/4Ω
Wejście: XLR
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -28%
LAB12 Suara - Końcówka serii
LAB12 Suara - Końcówka serii
Wzmacniacz mocy klasa A
Wejścia: XLR, RCA
Moc: 50W na kanał
4x KT150
kompatybilny z lampami 6550, KT88
  • -35%
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
Wyjścia: Pre-out, 2 pary zacisków (4Ω i 8Ω)
  • -49%
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
Wzmacniacz mocy
Moc: 225W RMS/8Ω, 450W RMS/4Ω
Wejście: zbalansowane XLR
  • -45%
Line Magnetic LM-150IA EX DEMO
Line Magnetic LM-150IA EX DEMO
Push-pull, klasa AB
Wejścia: 3x RCA, Pre-IN RCA
Lampy: KT150, 12AU7, 12AX7, 6SN7
Moc: 2x 100W
Wyjścia: zaciski głośnikowe
  • -40%
ALLNIC-Audio: T-1800 MK2 Ex-demo
Wzmacniacz mocy push-pull
4x EL34, 2x E180CC, 1x 12AY7
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
  • -45%
Wzmacniacz zintegrowany Canor AI 1.20
Canor AI 1.20 EX DEMO
Klasa A
Moc: 50W/4Ω, 30W/8Ω
Technologia CMT
  • -44%
Jay's Audio DAC2 SIGNATURE EX-Demo
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: 2x AK4497EQ
Wejścia: USB, I2S/HDMI, SPDIF, RCA, AES/EBU, BNC
Wyjścia: XLR, RCA
  • -25%