Kabel hybrydowy Klotz HD01PC15 cyfrowy + zasilający 1 mb
Długość:  na metry, cena 1 mb
  • -10%
Ulubione
Yaqin LS3-5A
Yaqin LS3-5A
Kolumny podstawkowe
Maksymalna moc znamionowa: 25 W
Skuteczność:  82,5 dB
Zakres częstotliwości:  70 Hz - 20 kHz
Impendancja: 6-11Ω
Waga: 4kg/szt
  • -10%
Ulubione
Jasmine -JS-TA297 12"
Jasmine -JS-TA297 12"
długość efektywna - 309mm
odległość pivot to spindle - 297mm
overhang - 12mm
kąt offsetu - 16,9º
  • -30%
Fram Audio MIDI150 PASSIVE
Fram Audio MIDI150 PASSIVE
Kolumny podstawkowe
Aluminiowa obudowa
Moc: 75W RMS
Skuteczność 89dB
  • -31%
Jasmine Forest
Jasmine Forest
Typ: MC
Szlif: eliptyczny
Wspornik: aluminium
Waga: 11g
  • -17%
Shuguang HiFi 12AU7 (ECC82)
Shuguang HiFi 12AU7 (ECC82)
Typ: Podwójna trioda
Shuguang, seria: HiFi
1 sztuka
  • -5%
Gustard X30
Gustard X30
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: 4x ES3039S-PRO
Wejścia: USB, 2x IIS via HDMI, TOSLINK, coax RCA, AES, LAN, SD card, clock.
Wyjścia analogowe: XLR, RCA
  • -18%
Yaqin MS-90B
Yaqin MS-90B
Lampowy wzmacniacz zintegrowany
Moc wyjściowa: 55W
Lampy mocy: KT88
Układ: push-pull
  • -10%
Psvane Classic ECC82 (12AU7)
Psvane Classic ECC82 (12AU7)
Typ: Podwójna trioda
Psvane, seria: Classic (HiFi)
1 sztuka
  • -5%
Psvane Classic 2A3C - Pair
Psvane Classic 2A3C - Pair
Typ: Trioda
Psvane, seria: CLASSIC
  • -5%
Zestaw GUSTARD - R26 DAC z zegarem C18
Zestaw GUSTARD - R26 DAC z zegarem zewn. Gustard C18
DAC R2R, Streamer/renderer
Wejścia: TOSLINK, AES/EBU-XLR, coax RCA, USB, I2S/HDMI
Wyjścia analogowe: XLR, RCA
Zegar taktujący 10 MHz
  • -12%
Psvane Classic EL84 - Single (pair, quad)
Typ: Pentoda
Psvane, seria: Classic (HiFi)
  • -5%
Psvane Classic 5U4G
Psvane Classic 5U4G
Typ: Prostownicza
Psvane, seria: CLASSIC
  • -5%
Psvane Classic UK-300BL - Pair
Psvane Classic UK-300BL - Pair
Typ: Trioda
Dobrana para
  • -5%
YBA Genesis IA3A
YBA Genesis IA3A
Tranzystorowy wzmacniacz zintegrowany
DAC: Cirrus Logic CS4398
Wejścia cyfrowe: USB, S/PDIF coax, Bluetooth
Wejścia analogowe: XLR, 2x RCA
Wyjścia: S/PDIF coax, analogowe RCA, zaciski głośnikowe
  • -15%
JJ-ECC83S-SINGLE
JJ Electronic ECC82 (12AU7)
JJ Electronics
  • -10%
Full Music 805/SL - Pair
Full Music 805/SL - Pair
Full Music
Dobrana para
  • -35%
FULL MUSIC 211 D - Pair
FULL MUSIC 211 D - Pair
Full Music
  • -34%
Zestaw LAB12 Suono + True
Zestaw LAB12 Suono + True
Zestaw:
Wzmacniacz mocy Lab12 Suono
Przedwzmaniacz Lab12 True
  • -15%
Full Music 2A3/n - Pair
Full Music 2A3/n - Pair
  • -33%
 YBA Genesis PRE5A
YBA Genesis PRE5A
Tranzystorowy przedwzmacniacz liniowy
Konstrukcja zbalansowana
DAC: Cirrus Logic CS4398
Wejścia cyfrowe: AES/EBU, Optical, Coaxial RCA, BNC, USB, Bluetooth
Wejścia analogowe: 2x RCA, zbalansowane XLR
Wyjścia: 2x RCA, XLR, Coaxial RCA
  • -15%
FULL MUSIC 211 CNE - Pair
FULL MUSIC 211 CNE - Pair
  • -50%
Wzmacniacz zintegrowany Canor AI 1.20
Canor AI 1.20 EX DEMO
Klasa A
Moc: 50W/4Ω, 30W/8Ω
Technologia CMT
  • -44%
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
Wzmacniacz mocy
Moc: 225W RMS/8Ω, 450W RMS/4Ω
Wejście: zbalansowane XLR
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -45%
Yaqin MS-650b - kolor srebrny
Yaqin MS-650B Srebrny
Moc wyjściowa: 15W
Lampy mocy: 845
Układ: single ended
  • -10%
Hidizs MS2
Hidizs MS2
Słuchawki dokanałowe
Pasmo: 8 Hz - 42 kHz
Impedancja: 18Ω
Czułość: 112dB
  • -41%
LAB12 Suara - Końcówka serii
LAB12 Suara - Końcówka serii
Wzmacniacz mocy klasa A
Wejścia: XLR, RCA
Moc: 50W na kanał
4x KT150
kompatybilny z lampami 6550, KT88
  • -35%
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
Wyjścia: Pre-out, 2 pary zacisków (4Ω i 8Ω)
  • -49%
Jay's Audio DAC2 SIGNATURE EX-Demo
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: 2x AK4497EQ
Wejścia: USB, I2S/HDMI, SPDIF, RCA, AES/EBU, BNC
Wyjścia: XLR, RCA
  • -25%
Line Magnetic LM-150IA EX DEMO
Line Magnetic LM-150IA EX DEMO
Push-pull, klasa AB
Wejścia: 3x RCA, Pre-IN RCA
Lampy: KT150, 12AU7, 12AX7, 6SN7
Moc: 2x 100W
Wyjścia: zaciski głośnikowe
  • -40%
Wzmacniacz mocy klasa A
Wejścia: XLR, RCA
Moc: 50W na kanał
4x KT150
  • -35%
ALLNIC-Audio: T-1800 MK2 Ex-demo
Wzmacniacz mocy push-pull
4x EL34, 2x E180CC, 1x 12AY7
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
  • -45%
Tranzystorowy wzmacniacz mocy
Moc: 120W/8Ω, 220/4Ω
Wejście: XLR
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -28%
Canor AI 1.20 EX DEMO
Klasa A
Moc: 50W/4Ω, 30W/8Ω
Technologia CMT
  • -44%
Wzmacniacz mocy
Moc: 225W RMS/8Ω, 450W RMS/4Ω
Wejście: zbalansowane XLR
  • -45%