Kabel hybrydowy Klotz HD01PC15 cyfrowy + zasilający 1 mb
Długość:  na metry, cena 1 mb
  • -10%
Ulubione
CocktailAudio Bluetooth Transmiter
Nadajnik sygnału Bluetooth do urządzeń CA N25/ N25AMP
  • -25%
Ulubione
Psvane Classic 2A3C - Pair
Psvane Classic 2A3C - Pair
Typ: Trioda
Psvane, seria: CLASSIC
1 sztuka
  • -5%
DENAFRIPS Pontus II 12th
DENAFRIPS Pontus II 12th
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: R-2R
Zegar: CRYSTEK CCHD-957 FEMTO
Wejścia: Coax/RCA i BNC, 2x AES/EBU, optical, HDMI I2S, USB
Wyjścia analogowe: RCA, XLR
USB: STM32F446 Advanced AMR Based MCU
  • -9%
Yaqin MS-650b - kolor srebrny
Yaqin MS-650B Srebrny
Lampowy wzmacniacz zintegrowany
Moc wyjściowa: 15W
Lampy mocy: 845
Układ: single ended
  • -10%
Yaqin MS-650b kolor złoty
Yaqin MS-650B Złoty
Moc wyjściowa: 15W
Lampy mocy: 845
Układ: single ended
  • -10%
PILIUM set - Ares & Iasonas
PILIUM set - Ares & Iasonas
Przedwzmacniacz liniowy
Konstrukcja quad mono
Wejścia: 3 x XLR, 2 x RCA
Wyjścia: 2 x XLR, 1 x P-LINK
  • -18%
Full Music PX4/n - Pair
Full Music PX4/n - Pair
Typ: Trioda
Full Music
Dobrana para
  • -20%
Psvane Classic 5U4G
Psvane Classic 5U4G
Typ: Prostownicza
Psvane, seria: CLASSIC
1 sztuka
  • -5%
Audio-GD HE-1 LE
Audio-GD HE-1 LE
Tranzystorowy przedwzmacniacz liniowy
Konstrukcja zbalansowana
Wejścia: RCA x2, XLR x2, ACSS x1
Wyjścia:  XLR/RCA/ACSS
99 stopni regulacji głośności
  • -5%
FULL MUSIC 2A3/Q - Pair
FULL MUSIC 2A3/Q - Pair
Full Music
Dobrana para
  • -31%
Yaqin MS-34D
Yaqin MS-34D
Moc wyjściowa: 32W
Lampy mocy: EL34
Układ: push-pull
  • -10%
YBA Genesis IA3A
YBA Genesis IA3A
Tranzystorowy wzmacniacz zintegrowany
DAC: Cirrus Logic CS4398
Wejścia cyfrowe: USB, S/PDIF coax, Bluetooth
Wejścia analogowe: XLR, 2x RCA
Wyjścia: S/PDIF coax, analogowe RCA, zaciski głośnikowe
  • -15%
FULL MUSIC 211 D - Pair
FULL MUSIC 211 D - Pair
  • -34%
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
Wzmacniacz mocy
Moc: 225W RMS/8Ω, 450W RMS/4Ω
Wejście: zbalansowane XLR
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -45%
ALLNIC-Audio: T-1800 MK2 Ex-demo
Wzmacniacz mocy push-pull
4x EL34, 2x E180CC, 1x 12AY7
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
Wyjścia: Pre-out, 2 pary zacisków (4Ω i 8Ω)
  • -45%
Wzmacniacz zintegrowany Canor AI 1.20
Canor AI 1.20 EX DEMO
Klasa A
Moc: 50W/4Ω, 30W/8Ω
Technologia CMT
  • -44%
Line Magnetic LM-150IA EX DEMO
Line Magnetic LM-150IA EX DEMO
Push-pull, klasa AB
Wejścia: 3x RCA, Pre-IN RCA
Lampy: KT150, 12AU7, 12AX7, 6SN7
Moc: 2x 100W
Wyjścia: zaciski głośnikowe
  • -40%
LAB12 Suara - Końcówka serii
LAB12 Suara - Końcówka serii
Wzmacniacz mocy klasa A
Wejścia: XLR, RCA
Moc: 50W na kanał
4x KT150
kompatybilny z lampami 6550, KT88
  • -35%
LAB12 Suono - Końcówka serii
LAB12 Suono - Końcówka serii
Lampowy wzmaczniacz mocy
Wejście: RCA
Moc wyjściowa: 25W na kanał
Single-ended klasa A
Lampy: KT150
  • -36%
Tranzystorowy wzmacniacz mocy
Moc: 120W/8Ω, 220/4Ω
Wejście: XLR
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -28%
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
  • -49%