Kabel hybrydowy Klotz HD01PC15 cyfrowy + zasilający 1 mb
Długość:  na metry, cena 1 mb
  • -10%
Ulubione
Psvane Classic UK-KT88
Psvane Classic UK-KT88
Typ: Tetroda
Psvane, seria: CLASSIC
1 sztuka
  • -5%
Ulubione
Hidizs DH80Pro
Hidizs DH80Pro
DAC + Wzmacniacz
Przetwornik ESS9281C PRO
PCM: do 32bit/384kHz
Moc wyjsciowa: 210 mW
  • -39%
Psvane Classic 2A3C - Pair
Psvane Classic 2A3C - Pair
Typ: Trioda
Psvane, seria: CLASSIC
1 sztuka
  • -5%
Psvane Classic UK-EL34
Psvane Classic UK-EL34
Typ: Pentoda
  • -5%
Zestaw LAB12 Suara + True
Zestaw LAB12 Suara + True
Zestaw:
Wzmacniacz mocy Lab12 Suara
Przedwzmaniacz Lab12 True
  • -10%
Yaqin MS-650b - kolor srebrny
Yaqin MS-650B Srebrny
Lampowy wzmacniacz zintegrowany
Moc wyjściowa: 15W
Lampy mocy: 845
Układ: single ended
  • -10%
Yaqin SD-35A
Yaqin SD-35A
Lampowy odtwarzacz CD
DAC: PCM1732U
Serwomechanizm Philips SAA7824
Lampy: 6H8C (6SN7)
  • -10%
LAB12 Suara - Końcówka serii
LAB12 Suara - Końcówka serii
Wzmacniacz mocy klasa A
Wejścia: XLR, RCA
Moc: 50W na kanał
4x KT150
kompatybilny z lampami 6550, KT88
  • -35%
JJ Electornic KT88 - Quad
JJ Electronic KT88 - Quad (pair, single)
Typ: Pentoda
JJ Electronics
1 kwadra (4 szt. dobierane)
  • -10%
Full Music 211/SL - Pair
Full Music 211/SL - Pair
Typ: Trioda
Full Music
Dobrana para
  • -30%
Tranzystorowy wzmacniacz mocy
Moc: 120W/8Ω, 220/4Ω
Wejście: XLR
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -28%
Wzmacniacz mocy klasa A
Wejścia: XLR, RCA
Moc: 50W na kanał
4x KT150
  • -35%
Line Magnetic LM-150IA EX DEMO
Line Magnetic LM-150IA EX DEMO
Push-pull, klasa AB
Wejścia: 3x RCA, Pre-IN RCA
Lampy: KT150, 12AU7, 12AX7, 6SN7
Moc: 2x 100W
Wyjścia: zaciski głośnikowe
  • -40%
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
Wzmacniacz mocy
Moc: 225W RMS/8Ω, 450W RMS/4Ω
Wejście: zbalansowane XLR
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -45%
Wzmacniacz zintegrowany Canor AI 1.20
Canor AI 1.20 EX DEMO
Tranzystorowy wzmacniacz zintegrowany
Klasa A
Moc: 50W/4Ω, 30W/8Ω
Technologia CMT
  • -44%
Jay's Audio DAC2 SIGNATURE EX-Demo
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: 2x AK4497EQ
Wejścia: USB, I2S/HDMI, SPDIF, RCA, AES/EBU, BNC
Wyjścia: XLR, RCA
  • -25%
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
Wyjścia: Pre-out, 2 pary zacisków (4Ω i 8Ω)
  • -49%
ALLNIC-Audio: T-1800 MK2 Ex-demo
Wzmacniacz mocy push-pull
4x EL34, 2x E180CC, 1x 12AY7
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
  • -45%