Kabel hybrydowy Klotz HD01PC15 cyfrowy + zasilający 1 mb
Długość:  na metry, cena 1 mb
  • -10%
Ulubione
FULL MUSIC 2A3/Q - Pair
FULL MUSIC 2A3/Q - Pair
Typ: Trioda
Full Music
Dobrana para
  • -31%
Ulubione
Jasmine -JS-TA224 9"
Jasmine -JS-TA224 9"
długość efektywna - 240mm
odległość pivot to spindle - 224mm
overhang - 16mm
kąt offsetu - 22,2°
  • -30%
Psvane Classic 101D
Psvane Classic 101D
Type: Triode
Psvane, series: CLASSIC
Quantity: 1 piece
  • -5%
JJ Electornic KT88 - Quad
JJ Electronic KT88 - Quad (pair, single)
Typ: Pentoda
JJ Electronics
1 kwadra (4 szt. dobierane)
  • -10%
Zestaw LAB12 Suono + True
Zestaw LAB12 Suono + True
Zestaw:
Wzmacniacz mocy Lab12 Suono
Przedwzmaniacz Lab12 True
  • -15%
Yaqin MS-500B
Yaqin MS-500B
Lampowy wzmacniacz zintegrowany
Moc wyjściowa: 8,5W
Lampy mocy: 300B
Układ: single-ended
  • NOWOŚĆ!
  • -10%
Zestaw LAB12 Suara + Pre1
Zestaw LAB12 Suara + Pre1
Zestaw:
Wzmacniacz mocy Lab12 Suara
Przedwzmaniacz Lab12 Pre1
  • -11%
Psvane Classic UK-6SN7
Psvane Classic UK-6SN7
Typ: Podwójna trioda
Psvane, seria: CLASSIC
1 sztuka
  • -5%
Full Music 274B/n - Pair
Full Music 274B/n - Pair
Typ: Prostownicza
Full Music
Dobrana para
  • -20%
Full Music 2A3/n - Pair
Full Music 2A3/n - Pair
Typ: Trioda
  • -33%
Psvane Classic 300B
Psvane Classic 300B
Psvane, seria: CLASSIC
1 sztuka
  • -5%
Shuguang HiFi 12AU7 (ECC82)
Shuguang HiFi 12AU7 (ECC82)
Typ: Podwójna trioda
Shuguang, seria: HiFi
  • -5%
Audio-GD Master 1 Vacuum
Audio-GD Master 1 Vacuum
Lampowy przedwzmacniacz liniowy
Konstrukcja zbalansowana
Wejścia: RCA x 5
Wyjścia:  XLR unbal /RCA/ACSS
lampy: 6H2N-EB x 6, 6U4N-EB x 4
  • -17%
Fram Audio MIDI150 PASSIVE
Fram Audio MIDI150 PASSIVE
Kolumny podstawkowe
Aluminiowa obudowa
Moc: 75W RMS
Skuteczność 89dB
  • -31%
Full Music 6SL7 - Pair
Full Music 6SL7 - Pair
  • -33%
Zestaw GUSTARD - R26 DAC z zegarem C18
Zestaw GUSTARD - R26 DAC z zegarem zewn. Gustard C18
DAC R2R, Streamer/renderer
Wejścia: TOSLINK, AES/EBU-XLR, coax RCA, USB, I2S/HDMI
Wyjścia analogowe: XLR, RCA
Zegar taktujący 10 MHz
  • -12%
Jasmine Forest
Jasmine Forest
Typ: MC
Szlif: eliptyczny
Wspornik: aluminium
Waga: 11g
  • -17%
Kabel głośnikow Klotz  LY240S  1mb
Kategoria: przewody głośnikowe
Rodzaj: dwużyłowy
Materiał przewodnika: OFC
Długość: na metry, cena 1 mb
  • -8%
Yaqin MS-650b - kolor srebrny
Yaqin MS-650B Srebrny
Moc wyjściowa: 15W
Lampy mocy: 845
Układ: single ended
  • -10%
Full Music 101D/n - Pair
Full Music 101D/n - Pair
  • -20%
Line Magnetic LM-150IA EX DEMO
Line Magnetic LM-150IA EX DEMO
Push-pull, klasa AB
Wejścia: 3x RCA, Pre-IN RCA
Lampy: KT150, 12AU7, 12AX7, 6SN7
Moc: 2x 100W
Wyjścia: zaciski głośnikowe
  • -40%
Psvane Classic 2A3C - Pair
Psvane Classic 2A3C - Pair
  • -5%
Full Music 845 CNE - Pair
Full Music 845 CNE - Pair
  • -34%
DENAFRIPS Hestia 12th
DENAFRIPS Hestia
Tranzystorowy przedwzmaczniacz liniowy
Konstrukcja zbalansowana
Wejścia: 2xXLR, 1xRCA
Wyjścia: XLR, RCA
  • -24%
Audio-GD HE-1 LE
Audio-GD HE-1 LE
Tranzystorowy przedwzmacniacz liniowy
Wejścia: RCA x2, XLR x2, ACSS x1
Wyjścia:  XLR/RCA/ACSS
99 stopni regulacji głośności
  • -5%
Jasmine TT-D200
Jasmine TT-D200
Zestaw: chassis + silnik
Napęd: pasek
Prędkości obrotowe: 33,3 i 45
  • -30%
ALLNIC-Audio:Amber MC
ALLNIC-Audio:Amber MC
Typ: MC
Wspornik: Aluminium
Szlif: Fritz Gyger S
Body: Duralumin 5052
Waga: 11g
  • -15%
LAB12 Suono - Końcówka serii
LAB12 Suono - Końcówka serii
Lampowy wzmaczniacz mocy
Wejście: RCA
Moc wyjściowa: 25W na kanał
Single-ended klasa A
Lampy: KT150
  • -36%
LAB12 Suara - Końcówka serii
LAB12 Suara - Końcówka serii
Wzmacniacz mocy klasa A
Wejścia: XLR, RCA
Moc: 50W na kanał
4x KT150
kompatybilny z lampami 6550, KT88
  • -35%
Wzmacniacz zintegrowany Canor AI 1.20
Canor AI 1.20 EX DEMO
Tranzystorowy wzmacniacz zintegrowany
Klasa A
Moc: 50W/4Ω, 30W/8Ω
Technologia CMT
  • -44%
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
Wzmacniacz mocy
Moc: 225W RMS/8Ω, 450W RMS/4Ω
Wejście: zbalansowane XLR
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -45%
Push-pull, klasa AB
Wejścia: 3x RCA, Pre-IN RCA
Moc: 2x 100W
Wyjścia: zaciski głośnikowe
  • -40%
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
Wyjścia: Pre-out, 2 pary zacisków (4Ω i 8Ω)
  • -49%
Tranzystorowy wzmacniacz mocy
Moc: 120W/8Ω, 220/4Ω
Wejście: XLR
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -28%
Jay's Audio DAC2 SIGNATURE EX-Demo
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: 2x AK4497EQ
Wejścia: USB, I2S/HDMI, SPDIF, RCA, AES/EBU, BNC
Wyjścia: XLR, RCA
  • -25%