Kabel hybrydowy Klotz HD01PC15 cyfrowy + zasilający 1 mb
Długość:  na metry, cena 1 mb
  • -10%
Ulubione
Jay's Audio DAC2 SIGNATURE EX-Demo
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: 2x AK4497EQ
Wejścia: USB, I2S/HDMI, SPDIF, RCA, AES/EBU, BNC
Wyjścia: XLR, RCA
  • -25%
Ulubione
Yaqin MS-20L
Yaqin MS-20L
Lampowy wzmacniacz zintegrowany
Moc wyjściowa: 40W
Lampy mocy: EL34
Układ: push-pull
  • -10%
Pilium Leonidas - wzmacniacz zintegrowany
PILIUM Leonidas
Tranzystorowy wzmacniacz zintegrowany
Konstrukcja: true dual mono
Wejście: 2 x XLR, 3 x RCA
Moc: 200W/8Ω, 400W/4Ω, 800W/2Ω
  • -30%
Audio-GD MASTER 10 MK2
Audio-GD MASTER 10 MK2
Klasa A, opcjonalny DC blocker
Moc: 250W/8Ω, 500W/4Ω, 1000W/2Ω
24* tranzystory mocy
  • -14%
Hidizs MS1 Rainbow
Hidizs MS1 Rainbow
Słuchawki dokanałowe
Pasmo: 20 Hz - 40 kHz
Impedancja: 12Ω
Czułość: 112dB
  • -48%
FULL MUSIC 2A3/Q - Pair
FULL MUSIC 2A3/Q - Pair
Typ: Trioda
Full Music
Dobrana para
  • -31%
Yaqin MS-650b - kolor srebrny
Yaqin MS-650B Srebrny
Moc wyjściowa: 15W
Lampy mocy: 845
Układ: single ended
  • -10%
DENAFRIPS Hyperion
DENAFRIPS Hyperion
Tranzystorowy wzmacniacz mocy
Moc: 80 W/8Ω, 150W/4 Ω
Wejścia: XLR
Wyjścia: zaciski głośnikowe
  • -20%
Gustard R26 II
Gustard R26 II
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: R2R
Wejścia: TOSLINK, AES/EBU-XLR, coax RCA, USB, I2S/HDMI, BT5.1
Wyjścia analogowe: XLR, RCA
  • NOWOŚĆ!
  • -13%
Yaqin MS-500B
Yaqin MS-500B
Moc wyjściowa: 8,5W
Lampy mocy: 300B
Układ: single-ended
  • NOWOŚĆ!
  • -10%
Hidizs DH80Pro
Hidizs DH80Pro
DAC + Wzmacniacz
Przetwornik ESS9281C PRO
PCM: do 32bit/384kHz
Moc wyjsciowa: 210 mW
  • -39%
Zestaw Lab12 Mighty i  True + AudioSolutions Figaro
Zestaw LAB12 Mighty + True + AudioSolutions Figaro S
Zestaw:
Wzmacniacz mocy Lab12 Mighty
przdwzmaniacz Lab12 True
Kolumny głośnikowe AudioSolutions Figaro S
  • -10%
Audio-GD Master 2A
Audio-GD Master 2A
Monobloki w czystej klasie A
Moc w klasie A 100W
Wejścia: XLR
  • -37%
Psvane Classic UK-300BL - Pair
Psvane Classic UK-300BL - Pair
Typ: Trioda
Psvane, seria: Classic (HiFi)
Dobrana para
  • -5%
Dussun R30
Dussun R30
Klasa A
Moc: 200W/8Ω,  360W/4Ω
Wejścia: 2x XLR, 3x RCA
Wyjścia: zaciski głośnikowe, RCA
  • -50%
Psvane Classic UK-KT88
Psvane Classic UK-KT88
Typ: Tetroda
Psvane, seria: CLASSIC
1 sztuka
  • -5%
Zestaw GUSTARD - R26 DAC z zegarem C18
Zestaw GUSTARD - R26 DAC z zegarem zewn. Gustard C18
DAC R2R, Streamer/renderer
Wejścia: TOSLINK, AES/EBU-XLR, coax RCA, USB, I2S/HDMI
Wyjścia analogowe: XLR, RCA
Zegar taktujący 10 MHz
  • -12%
Full Music 300B/C   - Pair
Full Music 300B/C - Pair
Full Music
  • -28%