Kabel hybrydowy Klotz HD01PC15 cyfrowy + zasilający 1 mb
Długość:  na metry, cena 1 mb
  • -10%
Ulubione
Wzmacniacz lampowy Yaqin MC-100C
Lampowy wzmacniacz zintegrowany
Moc wyjściowa: 55W
Lampy mocy: KT88
Układ: push-pull
  • -10%
Ulubione
Jasmine TT-D200
Jasmine TT-D200
Zestaw: chassis + silnik
Napęd: pasek
Prędkości obrotowe: 33,3 i 45
  • -30%
Psvane Classic 300B-N - Pair
Psvane Classic 300B-N - Pair
Typ: Trioda
Psvane, seria: CLASSIC
Dobrana para
  • -5%
SOUNDAWARE A1
SOUNDAWARE A1
Odtwarzacz sieciowy
Wyjścia cyfrowe: RCA coax, Toslink
Wyjścia słuchawkowe: Jack 6,3mm, Jack 3,5mm
Wejścia cyfrowe: BT, USB
  • -42%
Psvane Classic 5U4G
Psvane Classic 5U4G
Typ: Prostownicza
Psvane, seria: CLASSIC
1 sztuka
  • -5%
Yaqin MS-650b - kolor srebrny
Yaqin MS-650B Srebrny
Moc wyjściowa: 15W
Lampy mocy: 845
Układ: single ended
  • -10%
Jasmine Tiger
Jasmine Tiger
Typ: MC
Szlif: Nature Diamond
Wspornik: rubin
Waga: 15g
  • -30%
Full Music 101D/n - Pair
Full Music 101D/n - Pair
Typ: Trioda
Full Music
Dobrana para
  • -20%
GUSTARD C2, 1m
GUSTARD C2, 1m
Kategoria: cyfrowy
Typ wtyku: BNC
Materiał przewodnika: OFC
Długość (m): 1
  • -43%
Zestaw Lab12 Mighty i  True
Zestaw LAB12 Mighty + przedwzmacniacz pasywny True
Wzmacniacz mocy i przedwzmaniacz
Wejście: RCA
Moc: 10W na kanał
Lampy: EL34 Single-Ended
Kompatybilny z 6550, KT88
  • NOWOŚĆ!
  • -19%
Zestaw LAB12 Suara + True
Zestaw LAB12 Suara + True
Zestaw:
Wzmacniacz mocy Lab12 Suara
Przedwzmaniacz Lab12 True
  • -10%
Yaqin MS-2A3
Yaqin MS-2A3
Moc wyjściowa: 14W
Lampy mocy: 2A3
Układ: push-pull
  • -10%
Feliks Audio Arioso 300B EX DEMO
Lampy: 2x 300B, 2x CV-181, 5C3S
Wejścia: 3x RCA
Wyjścia: zaciski 4Ω, 8Ω
  • -15%
Full Music 12BH7 - Pair
Full Music 12BH7 - Pair
Typ: Podwójna trioda
Full Music
  • -35%
Psvane Classic 805A
Psvane Classic 805A
Psvane, seria: Classic (HiFi)
1 sztuka
  • -5%
Psvane Classic UK-300BL - Pair
Psvane Classic UK-300BL - Pair
Psvane, seria: Classic (HiFi)
  • -5%
DENAFRIPS Hestia 12th
DENAFRIPS Hestia
Tranzystorowy przedwzmaczniacz liniowy
Konstrukcja zbalansowana
Wejścia: 2xXLR, 1xRCA
Wyjścia: XLR, RCA
  • -24%
LAB12 Suara - Końcówka serii
LAB12 Suara - Końcówka serii
Wzmacniacz mocy klasa A
Wejścia: XLR, RCA
Moc: 50W na kanał
4x KT150
kompatybilny z lampami 6550, KT88
  • -35%
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
Wyjścia: Pre-out, 2 pary zacisków (4Ω i 8Ω)
  • -49%
Line Magnetic LM-150IA EX DEMO
Line Magnetic LM-150IA EX DEMO
Push-pull, klasa AB
Wejścia: 3x RCA, Pre-IN RCA
Lampy: KT150, 12AU7, 12AX7, 6SN7
Moc: 2x 100W
Wyjścia: zaciski głośnikowe
  • -40%
Wzmacniacz zintegrowany Canor AI 1.20
Canor AI 1.20 EX DEMO
Tranzystorowy wzmacniacz zintegrowany
Klasa A
Moc: 50W/4Ω, 30W/8Ω
Technologia CMT
  • -44%
Jay's Audio DAC2 SIGNATURE EX-Demo
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: 2x AK4497EQ
Wejścia: USB, I2S/HDMI, SPDIF, RCA, AES/EBU, BNC
Wyjścia: XLR, RCA
  • -25%
Tranzystorowy wzmacniacz mocy
Moc: 120W/8Ω, 220/4Ω
Wejście: XLR
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -28%
LAB12 Suono - Końcówka serii
LAB12 Suono - Końcówka serii
Lampowy wzmaczniacz mocy
Wejście: RCA
Moc wyjściowa: 25W na kanał
Single-ended klasa A
Lampy: KT150
  • -36%
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
Wzmacniacz mocy
Moc: 225W RMS/8Ω, 450W RMS/4Ω
Wejście: zbalansowane XLR
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -45%