Kabel hybrydowy Klotz HD01PC15 cyfrowy + zasilający 1 mb
Długość:  na metry, cena 1 mb
  • -10%
Ulubione
LAB12 Suono - Końcówka serii
LAB12 Suono - Końcówka serii
Lampowy wzmaczniacz mocy
Wejście: RCA
Moc wyjściowa: 25W na kanał
Single-ended klasa A
Lampy: KT150
  • -36%
Ulubione
Feliks Audio Arioso 300B EX DEMO
Lampowy wzmacniacz zintegrowany
Lampy: 2x 300B, 2x CV-181, 5C3S
Wejścia: 3x RCA
Wyjścia: zaciski 4Ω, 8Ω
  • -15%
Psvane Classic 300B-N - Pair
Psvane Classic 300B-N - Pair
Typ: Trioda
Psvane, seria: CLASSIC
Dobrana para
  • -5%
 YBA Genesis PRE5A
YBA Genesis PRE5A
Tranzystorowy przedwzmacniacz liniowy
Konstrukcja zbalansowana
DAC: Cirrus Logic CS4398
Wejścia cyfrowe: AES/EBU, Optical, Coaxial RCA, BNC, USB, Bluetooth
Wejścia analogowe: 2x RCA, zbalansowane XLR
Wyjścia: 2x RCA, XLR, Coaxial RCA
  • -15%
Yaqin MS-35B
Yaqin MS-35B
Moc wyjściowa: 38W
Lampy mocy: EL34
Układ: push-pull
  • -10%
Zestaw GUSTARD - R26 DAC z zegarem C18
Zestaw GUSTARD - R26 DAC z zegarem zewn. Gustard C18
DAC R2R, Streamer/renderer
Wejścia: TOSLINK, AES/EBU-XLR, coax RCA, USB, I2S/HDMI
Wyjścia analogowe: XLR, RCA
Zegar taktujący 10 MHz
  • -12%
Psvane Classic 2A3B - Pair
Psvane Classic 2A3B - Pair
Typ: Trioda
Psvane, seria: CLASSIC
1 sztuka
  • -5%
Audio-GD MASTER 9 MK3
Audio-GD MASTER 9 MK3
Tranzystorowy przedwzmacniacz liniowy, wzmacniacz słuchawkowy
Konstrukcja zbalansowana
Wejścia: 2xXLR, RCA, ACSS
Wyjścia: XLR, RCA, ACSS, słuchawkowe XLR 4pin, Jack 6,3mm
  • -3%
Pilium Leonidas - wzmacniacz zintegrowany
PILIUM Leonidas
Tranzystorowy wzmacniacz zintegrowany
Konstrukcja: true dual mono
Wejście: 2 x XLR, 3 x RCA
Moc: 200W/8Ω, 400W/4Ω, 800W/2Ω
  • -30%
Wzmacniacz zintegrowany Canor AI 1.20
Canor AI 1.20 EX DEMO
Klasa A
Moc: 50W/4Ω, 30W/8Ω
Technologia CMT
  • -44%
DENAFRIPS Hyperion
DENAFRIPS Hyperion
Tranzystorowy wzmacniacz mocy
Moc: 80 W/8Ω, 150W/4 Ω
Wejścia: XLR
Wyjścia: zaciski głośnikowe
  • -20%
Full Music 211/SL - Pair
Full Music 211/SL - Pair
Full Music
Dobrana para
  • -30%
Psvane Classic UK-EL34
Psvane Classic UK-EL34
Typ: Pentoda
1 sztuka
  • -5%
Psvane Classic 211
Psvane Classic 211
Psvane, seria: Classic (HiFi)
  • -5%
Zestaw LAB12 Suara + Pre1
Zestaw LAB12 Suara + Pre1
Zestaw:
Wzmacniacz mocy Lab12 Suara
Przedwzmaniacz Lab12 Pre1
  • -11%
SOUNDAWARE A1
SOUNDAWARE A1
Odtwarzacz sieciowy
Wyjścia cyfrowe: RCA coax, Toslink
Wyjścia słuchawkowe: Jack 6,3mm, Jack 3,5mm
Wejścia cyfrowe: BT, USB
  • -42%
Supravox  Alizee 215 Heritage
Supravox Alizee 215 Heritage
Kolumny podłogowe
Moc znamionowa: 20 W
Skuteczność:  99 dB
Zakres częstotliwości:  55 Hz - 18 kHz
Impendancja: 4Ω
Waga: 40kg/szt
Wymiary:  (W)1100x(G)410x(S)200mm
  • -12%
Zestaw YBA Genesis A6 i PRE5A
Zestaw YBA Genesis A6 i PRE5A
Zestaw - Wzmacniacz mocy i przedwzmacniacz/DAC
Moc: 150W/8Ω, 250W/4Ω
Wejścia: XLR, RCA, AES/EBU, Optical, Coaxial, BNC, USB, Bluetooth
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -12%
Yaqin MS-650b kolor złoty
Yaqin MS-650B Złoty
Moc wyjściowa: 15W
Lampy mocy: 845
Układ: single ended
  • -10%
Dussun R30
Dussun R30
Klasa A
Moc: 200W/8Ω,  360W/4Ω
Wejścia: 2x XLR, 3x RCA
Wyjścia: zaciski głośnikowe, RCA
  • -50%
Kabel koncentryczny Klotz AC110SW 1 mb
Kategoria: przewód sygnałowy
Rodzaj: koncentryczny
Materiał przewodnika: stranded bare copper
Długość:  na metry, cena 1 mb
  • -12%
YBA Genesis CD4
YBA Genesis CD4
Odtwarzacz CD
DAC: CS4398
Mechanizm: Sanyo HD850
Wyjścia: RCA, XLR, Digital (coax RCA)
  • -15%