Kabel hybrydowy Klotz HD01PC15 cyfrowy + zasilający 1 mb
Długość:  na metry, cena 1 mb
  • -10%
Ulubione
Audio-GD Master 2A
Audio-GD Master 2A
Monobloki w czystej klasie A
Moc: 250W/8Ω, 500W/4Ω, 1000W/2Ω
Moc w klasie A 100W
Wejścia: XLR
  • -37%
Ulubione
Audio-GD D-28.38 (ES9038Pro)
Audio-GD D-28.38 (ES9038Pro)
Przetwornik cyfrowo-analogowy, wzmacniacz słuchawkowy, tranzystorowy przedwzmacniacz liniowy
DAC:  2x ES9038Pro
32bit/PCM384K/DSD512
Wejścia analogowe: XLR, RCA
Wejścia cyfrowe:  USB, RJ45 I2S, SPDiF, RCA
Wyjścia: zbalansowane XLR, RCA, ACSS
Wyjścia słuchawkowe: Jack 6.3mm, 4-pinowe zbalansowane
  • -10%
Full Music 274B/n - Pair
Full Music 274B/n - Pair
Typ: Prostownicza
Full Music
Dobrana para
  • -20%
Full Music 300B/C   - Pair
Full Music 300B/C - Pair
Typ: Trioda
Full Music
Dobrana para
  • -28%
Psvane Classic 5U4G
Psvane Classic 5U4G
Typ: Prostownicza
Psvane, seria: CLASSIC
1 sztuka
  • -5%
Full Music 211/SL - Pair
Full Music 211/SL - Pair
Typ: Trioda
  • -30%
Yaqin MS-2A3
Yaqin MS-2A3
Lampowy wzmacniacz zintegrowany
Moc wyjściowa: 14W
Lampy mocy: 2A3
Układ: push-pull
  • -10%
Psvane Classic EL34C
Psvane Classic EL34C - Pair (quad, single)
Typ: Pentoda
Psvane, seria: Classic (HiFi)
  • -5%
YBA Genesis PH1
YBA Genesis PH1
Przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC
Zasilanie: 10 akumulatorów NCR18650
Wejścia: MM/RCA, MC/RCA
Wyjścia: XLR, RCA
  • -10%
JJ Electornic KT88 - Quad
JJ Electronic KT88 - Quad (pair, single)
Typ: Pentoda
JJ Electronics
1 kwadra (4 szt. dobierane)
  • -10%
Psvane Classic UK-KT88
Psvane Classic UK-KT88
Typ: Tetroda
Psvane, seria: CLASSIC
1 sztuka
  • -5%
ALLNIC-Audio: T-1800 MK2 Ex-demo
Wzmacniacz mocy push-pull
4x EL34, 2x E180CC, 1x 12AY7
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
Wyjścia: Pre-out, 2 pary zacisków (4Ω i 8Ω)
  • -45%
SUPRAVOX Vouvray
SUPRAVOX Vouvray
Hybrydowy wzmacniacz zintegrowany
Lampy: 2x 12AU7
Wejścia: 3x RCA, phono MM RCA
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -12%
Psvane Classic EL84 - Single (pair, quad)
Psvane, seria: Classic (HiFi)
  • -5%
Yaqin MS-600M
Yaqin MS-600M
Kolumny podłogowe
Maksymalna moc znamionowa: 150 W
Skuteczność:  89 dB
Zakres częstotliwości:  30 Hz - 40 kHz
Impendancja: 4-8Ω
Waga: 24kg/szt
  • -45%
ALLNIC-Audio: T-2000 25th
ALLNIC-Audio: T-2000 25th
Lampy: 4x KT150, 4x E280F, 2x 6AK6
Wejścia: 2x XLR, 3x RCA
Wyjścia: 2 pary zacisków (4Ω i 8Ω)
  • -45%
ALLNIC-Audio: HA-5000
ALLNIC-Audio: HA-5000
Przed-przedwzmacniacz gramofonowy
Wejścia: 2xMC RCA
Wyjście RCA
Charaktrystyka liniowa
  • -10%
ALLNIC-Audio:Amber MC
ALLNIC-Audio:Amber MC
Typ: MC
Wspornik: Aluminium
Szlif: Fritz Gyger S
Body: Duralumin 5052
Waga: 11g
  • -15%
Yaqin MS-650b - kolor srebrny
Yaqin MS-650B Srebrny
Moc wyjściowa: 15W
Lampy mocy: 845
Układ: single ended
  • -10%
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
Wzmacniacz mocy
Moc: 225W RMS/8Ω, 450W RMS/4Ω
Wejście: zbalansowane XLR
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -45%
Line Magnetic LM-150IA EX DEMO
Line Magnetic LM-150IA EX DEMO
Push-pull, klasa AB
Wejścia: 3x RCA, Pre-IN RCA
Lampy: KT150, 12AU7, 12AX7, 6SN7
Moc: 2x 100W
Wyjścia: zaciski głośnikowe
  • -40%
Wzmacniacz mocy push-pull
4x EL34, 2x E180CC, 1x 12AY7
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
  • -45%
Jay's Audio DAC2 SIGNATURE EX-Demo
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: 2x AK4497EQ
Wejścia: USB, I2S/HDMI, SPDIF, RCA, AES/EBU, BNC
Wyjścia: XLR, RCA
  • -25%
LAB12 Suono - Końcówka serii
LAB12 Suono - Końcówka serii
Lampowy wzmaczniacz mocy
Wejście: RCA
Moc wyjściowa: 25W na kanał
Single-ended klasa A
Lampy: KT150
  • -36%
Wzmacniacz zintegrowany Canor AI 1.20
Canor AI 1.20 EX DEMO
Tranzystorowy wzmacniacz zintegrowany
Klasa A
Moc: 50W/4Ω, 30W/8Ω
Technologia CMT
  • -44%
Tranzystorowy wzmacniacz mocy
Moc: 120W/8Ω, 220/4Ω
Wejście: XLR
  • -28%
LAB12 Suara - Końcówka serii
LAB12 Suara - Końcówka serii
Wzmacniacz mocy klasa A
Wejścia: XLR, RCA
Moc: 50W na kanał
4x KT150
kompatybilny z lampami 6550, KT88
  • -35%