Kabel hybrydowy Klotz HD01PC15 cyfrowy + zasilający 1 mb
Długość:  na metry, cena 1 mb
  • -10%
Ulubione
Psvane Classic 5U4G
Psvane Classic 5U4G
Typ: Prostownicza
Psvane, seria: CLASSIC
1 sztuka
  • -5%
Ulubione
Yaqin MS-650b kolor złoty
Yaqin MS-650B Złoty
Lampowy wzmacniacz zintegrowany
Moc wyjściowa: 15W
Lampy mocy: 845
Układ: single ended
  • -10%
Psvane Classic EL34C
Psvane Classic EL34C - Pair (quad, single)
Typ: Pentoda
Psvane, seria: Classic (HiFi)
Dobrana para
  • -5%
Full Music 102D - Pair
Full Music 102D - Pair
Typ: Trioda
Full Music
Dobrana para
  • -20%
Zestaw Lab12 Mighty i  True + AudioSolutions Figaro
Zestaw LAB12 Mighty + True + AudioSolutions Figaro S
Zestaw:
Wzmacniacz mocy Lab12 Mighty
przdwzmaniacz Lab12 True
Kolumny głośnikowe AudioSolutions Figaro S
  • NOWOŚĆ!
  • -10%
YBA Genesis PH1
YBA Genesis PH1
Przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC
Zasilanie: 10 akumulatorów NCR18650
Wejścia: MM/RCA, MC/RCA
Wyjścia: XLR, RCA
  • -10%
Gustard X30
Gustard X30
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: 4x ES3039S-PRO
Wejścia: USB, 2x IIS via HDMI, TOSLINK, coax RCA, AES, LAN, SD card, clock.
Wyjścia analogowe: XLR, RCA
  • -18%
Psvane Classic ECC81 (12AT7) - Pair
Typ: Podwójna trioda
Psvane, seria: CLASSIC
  • -5%
Psvane Classic 805A
Psvane Classic 805A
Typ: Trioda
Psvane, seria: Classic (HiFi)
1 sztuka
  • -5%
 YBA Genesis PRE5A
YBA Genesis PRE5A
Tranzystorowy przedwzmacniacz liniowy
Konstrukcja zbalansowana
DAC: Cirrus Logic CS4398
Wejścia cyfrowe: AES/EBU, Optical, Coaxial RCA, BNC, USB, Bluetooth
Wejścia analogowe: 2x RCA, zbalansowane XLR
Wyjścia: 2x RCA, XLR, Coaxial RCA
  • -15%
Audio-GD D-28.38 (ES9038Pro)
Audio-GD D-28.38 (ES9038Pro)
Przetwornik cyfrowo-analogowy, wzmacniacz słuchawkowy, tranzystorowy przedwzmacniacz liniowy
DAC:  2x ES9038Pro
32bit/PCM384K/DSD512
Wejścia analogowe: XLR, RCA
Wejścia cyfrowe:  USB, RJ45 I2S, SPDiF, RCA
Wyjścia: zbalansowane XLR, RCA, ACSS
Wyjścia słuchawkowe: Jack 6.3mm, 4-pinowe zbalansowane
  • -10%
Hidizs DH80
Hidizs DH80
DAC + Wzmacniacz
Przetwornik ESS9281C PRO
PCM: do 32bit/384kHz
Moc wyjsciowa: 210 mW
  • -39%
Yaqin MS-650b - kolor srebrny
Yaqin MS-650B Srebrny
Moc wyjściowa: 15W
Lampy mocy: 845
Układ: single ended
  • -10%
Full Music 845/D - Pair
Full Music 845/D - Pair
Full Music
  • -34%
DENAFRIPS Pontus II 12th
DENAFRIPS Pontus II 12th
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: R-2R
Zegar: CRYSTEK CCHD-957 FEMTO
Wejścia: Coax/RCA i BNC, 2x AES/EBU, optical, HDMI I2S, USB
Wyjścia analogowe: RCA, XLR
USB: STM32F446 Advanced AMR Based MCU
  • -9%
Psvane Classic UK-EL34
Psvane Classic UK-EL34
Typ: Pentoda
  • -5%
ALLNIC-Audio: T-1800 MK2 Ex-demo
Wzmacniacz mocy push-pull
4x EL34, 2x E180CC, 1x 12AY7
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
Wyjścia: Pre-out, 2 pary zacisków (4Ω i 8Ω)
  • -45%
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
Wzmacniacz mocy
Moc: 225W RMS/8Ω, 450W RMS/4Ω
Wejście: zbalansowane XLR
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -45%
Jasmine Turtle
Jasmine Turtle
Typ: MC
Szlif: Eliptical Diamond
Wspornik: aluminium
Waga: 14,1g
  • -30%
Full Music 45/n - Pair
Full Music 45/n - Pair
  • -31%
Jasmine Tiger
Jasmine Tiger
Typ: MC
Szlif: Nature Diamond
Wspornik: rubin
Waga: 15g
  • -30%
CocktailAudio Bluetooth Transmiter
Nadajnik sygnału Bluetooth do urządzeń CA N25/ N25AMP
  • -25%
Fram Audio Maxi150
Fram Audio Maxi150
Kolumny podłogowe
Aluminiowa obudowa
Zintegrowany DAC
Wejścia analogowe RCA
  • -54%
Psvane Classic 300B
Psvane Classic 300B
  • -5%
Zestaw LAB12 Suara + True
Zestaw LAB12 Suara + True
Zestaw:
Wzmacniacz mocy Lab12 Suara
Przedwzmaniacz Lab12 True
  • -10%
Zestaw GUSTARD - R26 DAC z zegarem C18
Zestaw GUSTARD - R26 DAC z zegarem zewn. Gustard C18
DAC R2R, Streamer/renderer
Wejścia: TOSLINK, AES/EBU-XLR, coax RCA, USB, I2S/HDMI
Wyjścia analogowe: XLR, RCA
Zegar taktujący 10 MHz
  • -12%
Jasmine Dragon
Jasmine Dragon
Szlif: Natural Diamond
Wspornik: lity bor
Waga: 16g
  • -30%
Full Music 101D/n - Pair
Full Music 101D/n - Pair
  • -20%
Audio-GD MASTER 10 MK2
Audio-GD MASTER 10 MK2
Tranzystorowy wzmacniacz zintegrowany
Klasa A, opcjonalny DC blocker
Moc: 250W/8Ω, 500W/4Ω, 1000W/2Ω
24* tranzystory mocy
  • -14%