Kabel hybrydowy Klotz HD01PC15 cyfrowy + zasilający 1 mb
Długość:  na metry, cena 1 mb
  • -10%
Ulubione
Full Music 45/n - Pair
Full Music 45/n - Pair
Typ: Trioda
Full Music
Dobrana para
  • -31%
Ulubione
Full Music 102D - Pair
Full Music 102D - Pair
Typ: Trioda
Full Music
Dobrana para
  • -20%
Odtwarzacz sieciowy CocktailAudio N15D black
CocktailAudio N15D - odtwarzacz sieciowy, streamer
Odtwarzacz sieciowy
DAC: ES9018K2M
Wejścia cyfrowe: USB
Wyjścia cyfrowe:
koaksjalne, optyczne
Wyjścia analogowe: RCA, słuchawkowe jack 6,35mm
  • -26%
YBA Genesis PH1
YBA Genesis PH1
Przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC
Zasilanie: 10 akumulatorów NCR18650
Wejścia: MM/RCA, MC/RCA
Wyjścia: XLR, RCA
  • -10%
FULL MUSIC 211 CNE - Pair
FULL MUSIC 211 CNE - Pair
  • -50%
Wzmacniacz lampowy Yaqin MC-100C
Lampowy wzmacniacz zintegrowany
Moc wyjściowa: 55W
Lampy mocy: KT88
Układ: push-pull
  • -10%
Jasmine Tiger
Jasmine Tiger
Typ: MC
Szlif: Nature Diamond
Wspornik: rubin
Waga: 15g
  • -30%
Jasmine M2
Jasmine M2
Typ: MM
Szlif: eliptyczny
Wspornik: aluminium
Waga: 4,8g
  • -10%
Full Music 845/D - Pair
Full Music 845/D - Pair
  • -34%
Yaqin MS-35B
Yaqin MS-35B
Moc wyjściowa: 38W
Lampy mocy: EL34
Układ: push-pull
  • -10%
Yaqin MS-650b - kolor srebrny
Yaqin MS-650B Srebrny
Moc wyjściowa: 15W
Lampy mocy: 845
Układ: single ended
  • -10%
Audio-GD Master 2A
Audio-GD Master 2A
Monobloki w czystej klasie A
Moc: 250W/8Ω, 500W/4Ω, 1000W/2Ω
Moc w klasie A 100W
Wejścia: XLR
  • -37%
Jasmine -JS-TA297 12"
Jasmine -JS-TA297 12"
długość efektywna - 309mm
odległość pivot to spindle - 297mm
overhang - 12mm
kąt offsetu - 16,9º
  • -30%
Full Music 300B/C   - Pair
Full Music 300B/C - Pair
  • -28%
Feliks Audio Arioso 300B EX DEMO
Lampy: 2x 300B, 2x CV-181, 5C3S
Wejścia: 3x RCA
Wyjścia: zaciski 4Ω, 8Ω
  • -15%
Jasmine Dragon
Jasmine Dragon
Typ: MC
Szlif: Natural Diamond
Wspornik: lity bor
Waga: 16g
  • -30%
Psvane Classic 2A3B - Pair
Psvane Classic 2A3B - Pair
Psvane, seria: CLASSIC
1 sztuka
  • -5%
Shuguang HiFi 12AU7 (ECC82)
Shuguang HiFi 12AU7 (ECC82)
Typ: Podwójna trioda
Shuguang, seria: HiFi
1 sztuka
  • -5%
Full Music 805/SL - Pair
Full Music 805/SL - Pair
  • -35%
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
Wzmacniacz mocy
Moc: 225W RMS/8Ω, 450W RMS/4Ω
Wejście: zbalansowane XLR
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -45%
LAB12 Suono - Końcówka serii
LAB12 Suono - Końcówka serii
Lampowy wzmaczniacz mocy
Wejście: RCA
Moc wyjściowa: 25W na kanał
Single-ended klasa A
Lampy: KT150
  • -36%
Line Magnetic LM-150IA EX DEMO
Line Magnetic LM-150IA EX DEMO
Push-pull, klasa AB
Wejścia: 3x RCA, Pre-IN RCA
Lampy: KT150, 12AU7, 12AX7, 6SN7
Moc: 2x 100W
Wyjścia: zaciski głośnikowe
  • -40%
LAB12 Suara - Końcówka serii
LAB12 Suara - Końcówka serii
Wzmacniacz mocy klasa A
Wejścia: XLR, RCA
Moc: 50W na kanał
4x KT150
kompatybilny z lampami 6550, KT88
  • -35%
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
Wyjścia: Pre-out, 2 pary zacisków (4Ω i 8Ω)
  • -49%
Tranzystorowy wzmacniacz mocy
Moc: 120W/8Ω, 220/4Ω
Wejście: XLR
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -28%
Wzmacniacz zintegrowany Canor AI 1.20
Canor AI 1.20 EX DEMO
Tranzystorowy wzmacniacz zintegrowany
Klasa A
Moc: 50W/4Ω, 30W/8Ω
Technologia CMT
  • -44%
ALLNIC-Audio: T-1800 MK2 Ex-demo
Wzmacniacz mocy push-pull
4x EL34, 2x E180CC, 1x 12AY7
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
  • -45%