Kabel hybrydowy Klotz HD01PC15 cyfrowy + zasilający 1 mb
Długość:  na metry, cena 1 mb
  • -10%
Ulubione
JJ Electronic ECC83S / 12AX7
JJ Electronic ECC83S (12AX7)
Typ: Podwójna trioda
JJ Electronic
1 sztuka
  • -10%
Ulubione
Full Music 274B/n - Pair
Full Music 274B/n - Pair
Typ: Prostownicza
Full Music
Dobrana para
  • -20%
FULL MUSIC 211 CNE - Pair
FULL MUSIC 211 CNE - Pair
Typ: Trioda
Full Music
Dobrana para
  • -50%
DENAFRIPS Hestia 12th
DENAFRIPS Hestia
Tranzystorowy przedwzmaczniacz liniowy
Konstrukcja zbalansowana
Wejścia: 2xXLR, 1xRCA
Wyjścia: XLR, RCA
  • -24%
Kabel koncentryczny Klotz AC110SW 1 mb
Kategoria: przewód sygnałowy
Rodzaj: koncentryczny
Materiał przewodnika: stranded bare copper
Długość:  na metry, cena 1 mb
  • -12%
DENAFRIPS Venus II
DENAFRIPS Venus II
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: R-2R
CRYSTEK CCHD-957 FEMTO
Wejścia: Coax/RCA, Coax/BNC, TOSLink, 2xAES/EBU, USB, I²S/HDMI
Wyjścia: XLR, RCA
  • -25%
Full Music PX4/n - Pair
Full Music PX4/n - Pair
Typ: Trioda
  • -20%
Shuguang HiFi 12AU7 (ECC82)
Shuguang HiFi 12AU7 (ECC82)
Typ: Podwójna trioda
Shuguang, seria: HiFi
1 sztuka
  • -5%
Jasmine Tiger
Jasmine Tiger
Typ: MC
Szlif: Nature Diamond
Wspornik: rubin
Waga: 15g
  • -30%
ALLNIC-Audio: HA-5000
ALLNIC-Audio: HA-5000
Przed-przedwzmacniacz gramofonowy
Wejścia: 2xMC RCA
Wyjście RCA
Charaktrystyka liniowa
  • -10%
YBA Genesis CD4
YBA Genesis CD4
Odtwarzacz CD
DAC: CS4398
Mechanizm: Sanyo HD850
Wyjścia: RCA, XLR, Digital (coax RCA)
  • -15%
Wzmacniacz słuchawkowy Feliks Audio Euforia 2021
Lampowy wzmacniacz słuchawkowy
Lampy: 2x CV-181, 2x 6N13S
Wyjścia: Jack 6,35mm, RCA
Wejście: RCA
  • -20%
YBA Genesis IA3A
YBA Genesis IA3A
Tranzystorowy wzmacniacz zintegrowany
DAC: Cirrus Logic CS4398
Wejścia cyfrowe: USB, S/PDIF coax, Bluetooth
Wejścia analogowe: XLR, 2x RCA
Wyjścia: S/PDIF coax, analogowe RCA, zaciski głośnikowe
  • -15%
Yaqin MS-300C
Yaqin MS-300C
Lampowy wzmacniacz zintegrowany
Moc wyjściowa: 8,5W
Lampy mocy: 300B
Układ: single-ended
  • -10%
Full Music 805/SL - Pair
Full Music 805/SL - Pair
  • -35%
Yaqin MC-100B
Yaqin MC-100B
Moc wyjściowa: 60W
Lampy mocy: KT88
Układ: push-pull
  • -10%
JJ Electornic KT88 - Quad
JJ Electronic KT88 - Quad (pair, single)
Typ: Pentoda
JJ Electronics
1 kwadra (4 szt. dobierane)
  • -10%
Full Music 102D - Pair
Full Music 102D - Pair
  • -20%
Zestaw LAB12 Suono + True
Zestaw LAB12 Suono + True
Zestaw:
Wzmacniacz mocy Lab12 Suono
Przedwzmaniacz Lab12 True
  • -15%
Psvane Classic UK-300BL - Pair
Psvane Classic UK-300BL - Pair
Psvane, seria: Classic (HiFi)
  • -5%
SOUNDAWARE AUDIO D280
SOUNDAWARE AUDIO D280
Odtwarzacz sieciowy
Wyjścia cufrowe: I2S HDMI, RCA coax, Toslink
Wejścia cyfrowe: BT, USB
  • -52%
Fram Audio MIDI150 PASSIVE
Fram Audio MIDI150 PASSIVE
Kolumny podstawkowe
Aluminiowa obudowa
Moc: 75W RMS
Skuteczność 89dB
  • -31%
Yaqin MS-600M
Yaqin MS-600M
Kolumny podłogowe
Maksymalna moc znamionowa: 150 W
Skuteczność:  89 dB
Zakres częstotliwości:  30 Hz - 40 kHz
Impendancja: 4-8Ω
Waga: 24kg/szt
  • -45%
Psvane Classic 2A3B - Pair
Psvane Classic 2A3B - Pair
Psvane, seria: CLASSIC
  • -5%
Yaqin MS-650b kolor złoty
Yaqin MS-650B Złoty
Moc wyjściowa: 15W
Lampy mocy: 845
Układ: single ended
  • -10%
Audio-GD Master 2A
Audio-GD Master 2A
Monobloki w czystej klasie A
Moc: 250W/8Ω, 500W/4Ω, 1000W/2Ω
Moc w klasie A 100W
Wejścia: XLR
  • -37%
Jay's Audio DAC2 SIGNATURE EX-Demo
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: 2x AK4497EQ
Wejścia: USB, I2S/HDMI, SPDIF, RCA, AES/EBU, BNC
  • -25%
Psvane Classic UK-EL34
Psvane Classic UK-EL34
Typ: Pentoda
Psvane, seria: CLASSIC
  • -5%
Hidizs MS1 Rainbow
Hidizs MS1 Rainbow
Słuchawki dokanałowe
Pasmo: 20 Hz - 40 kHz
Impedancja: 12Ω
Czułość: 112dB
  • -48%
Full Music 805/D - Pair
Full Music 805/D - Pair
  • -34%
Full Music 845/D - Pair
Full Music 845/D - Pair
  • -34%
SUPRAVOX Vouvray
SUPRAVOX Vouvray
Hybrydowy wzmacniacz zintegrowany
Lampy: 2x 12AU7
Wejścia: 3x RCA, phono MM RCA
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -12%