Kabel hybrydowy Klotz HD01PC15 cyfrowy + zasilający 1 mb
Długość:  na metry, cena 1 mb
  • -10%
Ulubione
Psvane Classic 5U4G
Psvane Classic 5U4G
Typ: Prostownicza
Psvane, seria: CLASSIC
1 sztuka
  • -5%
Ulubione
JJ-ECC83S-SINGLE
JJ Electronic ECC82 (12AU7)
Typ: Podwójna trioda
JJ Electronics
1 sztuka
  • -10%
Kabel głośnikow Klotz  LY240S  1mb
Kategoria: przewody głośnikowe
Rodzaj: dwużyłowy
Materiał przewodnika: OFC
Długość: na metry, cena 1 mb
  • -8%
Yaqin MS-650b kolor złoty
Yaqin MS-650B Złoty
Lampowy wzmacniacz zintegrowany
Moc wyjściowa: 15W
Lampy mocy: 845
Układ: single ended
  • -10%
Full Music 12BH7 - Pair
Full Music 12BH7 - Pair
Typ: Podwójna trioda
Full Music
Dobrana para
  • -35%
Yaqin MC-84L
Yaqin MC-84L
Moc muzyczna: 25W
Lampy mocy: EL84
Układ: push-pull
  • -10%
Zestaw LAB12 Suono + True
Zestaw LAB12 Suono + True
Zestaw:
Wzmacniacz mocy Lab12 Suono
Przedwzmaniacz Lab12 True
  • -15%
Gustard X30
Gustard X30
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: 4x ES3039S-PRO
Wejścia: USB, 2x IIS via HDMI, TOSLINK, coax RCA, AES, LAN, SD card, clock.
Wyjścia analogowe: XLR, RCA
  • -18%
ALLNIC-Audio: T-2000 25th
ALLNIC-Audio: T-2000 25th
Lampy: 4x KT150, 4x E280F, 2x 6AK6
Wejścia: 2x XLR, 3x RCA
Wyjścia: 2 pary zacisków (4Ω i 8Ω)
  • -45%
GUSTARD Blue Velvet XLR 2
GUSTARD Blue Velvet XLR 2 Premium Interconnect, 1m
Kategoria: zbalansowane interconnect
Typ wtyku: XLR
Materiał przewodnika: OCC
Długość (m): 1
  • -45%
DENAFRIPS Arce
DENAFRIPS Arce
Transport sieciowy
Wejścia:
2 x USB, LAN, SD card
Wyjścia cyfrowe: Coaxial, TOSLink, AES/EBU, I2S HDMI
Wejścia zegarowe BNC
  • -10%
Yaqin MS-20L
Yaqin MS-20L
Moc wyjściowa: 40W
Lampy mocy: EL34
Układ: push-pull
  • -10%
ALLNIC-Audio: T-1800 MK2 Ex-demo
Wzmacniacz mocy push-pull
4x EL34, 2x E180CC, 1x 12AY7
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
Wyjścia: Pre-out, 2 pary zacisków (4Ω i 8Ω)
  • -45%
YBA Genesis A6
YBA Genesis A6
Tranzystorowy wzmacniacz mocy
Moc: 150W/8Ω, 250W/4Ω
Wejścia: XLR, RCA
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -15%
FULL MUSIC 2A3/Q - Pair
FULL MUSIC 2A3/Q - Pair
Typ: Trioda
Full Music
Dobrana para
  • -31%
JJ Electronic ECC81 (12AT7)
JJ Electronic ECC81 (12AT7)
JJ Electronic
  • -10%
Pilium Leonidas - wzmacniacz zintegrowany
PILIUM Leonidas
Tranzystorowy wzmacniacz zintegrowany
Konstrukcja: true dual mono
Wejście: 2 x XLR, 3 x RCA
Moc: 200W/8Ω, 400W/4Ω, 800W/2Ω
  • -30%
Full Music 274B/n - Pair
Full Music 274B/n - Pair
Typ: Prostownicza
  • -20%
Wzmacniacz mocy push-pull
4x EL34, 2x E180CC, 1x 12AY7
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
  • -45%
Tranzystorowy wzmacniacz mocy
Moc: 120W/8Ω, 220/4Ω
Wejście: XLR
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -28%
  • -49%
LAB12 Suono - Końcówka serii
LAB12 Suono - Końcówka serii
Lampowy wzmaczniacz mocy
Wejście: RCA
Moc wyjściowa: 25W na kanał
Single-ended klasa A
Lampy: KT150
  • -36%
Jay's Audio DAC2 SIGNATURE EX-Demo
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: 2x AK4497EQ
Wejścia: USB, I2S/HDMI, SPDIF, RCA, AES/EBU, BNC
Wyjścia: XLR, RCA
  • -25%
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
Wzmacniacz mocy
Moc: 225W RMS/8Ω, 450W RMS/4Ω
Wejście: zbalansowane XLR
  • -45%
Wzmacniacz zintegrowany Canor AI 1.20
Canor AI 1.20 EX DEMO
Klasa A
Moc: 50W/4Ω, 30W/8Ω
Technologia CMT
  • -44%
LAB12 Suara - Końcówka serii
LAB12 Suara - Końcówka serii
Wzmacniacz mocy klasa A
Wejścia: XLR, RCA
Moc: 50W na kanał
4x KT150
kompatybilny z lampami 6550, KT88
  • -35%