Kabel hybrydowy Klotz HD01PC15 cyfrowy + zasilający 1 mb
Długość:  na metry, cena 1 mb
  • -10%
Ulubione
Zestaw Lab12 Mighty i  True
Zestaw LAB12 Mighty + przedwzmacniacz pasywny True
Wzmacniacz mocy i przedwzmaniacz
Wejście: RCA
Moc: 10W na kanał
Lampy: EL34 Single-Ended
Kompatybilny z 6550, KT88
  • NOWOŚĆ!
  • -19%
Ulubione
Yaqin MS-90B
Yaqin MS-90B
Lampowy wzmacniacz zintegrowany
Moc wyjściowa: 55W
Lampy mocy: KT88
Układ: push-pull
  • -10%
Hidizs Seeds
Hidizs Seeds
Słuchawki dokanałowe
Pasmo: 8 Hz - 42 kHz
Impedancja: 25Ω
Czułość: 123dB
  • -48%
Yaqin MS-650b kolor złoty
Yaqin MS-650B Złoty
Moc wyjściowa: 15W
Lampy mocy: 845
Układ: single ended
  • -10%
Psvane Classic ECC82 (12AU7)
Psvane Classic ECC82 (12AU7)
Typ: Podwójna trioda
Psvane, seria: Classic (HiFi)
1 sztuka
  • -5%
Full Music 12BH7 - Pair
Full Music 12BH7 - Pair
Typ: Podwójna trioda
Full Music
Dobrana para
  • -35%
Psvane Classic UK-EL34
Psvane Classic UK-EL34
Typ: Pentoda
Psvane, seria: CLASSIC
1 sztuka
  • -5%
Hidizs EP-3
Hidizs EP-3
Słuchawki dokanałowe
Pasmo: 20 Hz - 30 kHz
Impedancja: 16Ω
Czułość: 106dB
  • -62%
YBA Genesis IA3A
YBA Genesis IA3A
Tranzystorowy wzmacniacz zintegrowany
DAC: Cirrus Logic CS4398
Wejścia cyfrowe: USB, S/PDIF coax, Bluetooth
Wejścia analogowe: XLR, 2x RCA
Wyjścia: S/PDIF coax, analogowe RCA, zaciski głośnikowe
  • -15%
Gustard X30
Gustard X30
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: 4x ES3039S-PRO
Wejścia: USB, 2x IIS via HDMI, TOSLINK, coax RCA, AES, LAN, SD card, clock.
Wyjścia analogowe: XLR, RCA
  • -18%
ALLNIC-Audio: HA-5000
ALLNIC-Audio: HA-5000
Przed-przedwzmacniacz gramofonowy
Wejścia: 2xMC RCA
Wyjście RCA
Charaktrystyka liniowa
  • -10%
Full Music 45/n - Pair
Full Music 45/n - Pair
Typ: Trioda
Full Music
Dobrana para
  • -31%
Przetwornik DAC Gustard R26
Przetwornik DAC Gustard R26
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: R2R
Wejścia: TOSLINK, AES/EBU-XLR, coax RCA, USB, I2S/HDMI
Wyjścia analogowe: XLR, RCA
  • -19%
Zestaw YBA Genesis IA3A i CD4
Zestaw YBA Genesis IA3A i CD4
Zestaw - Wzmacniacz mocy i odtwarzacz CD
Moc: 105W/8Ω, 150W/4Ω
Wejścia: XLR, RCA, Coaxial, USB, Bluetooth
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -20%
Audio-GD HE-1 LE
Audio-GD HE-1 LE
Tranzystorowy przedwzmacniacz liniowy
Konstrukcja zbalansowana
Wejścia: RCA x2, XLR x2, ACSS x1
Wyjścia:  XLR/RCA/ACSS
99 stopni regulacji głośności
  • -5%
Psvane Classic 5U4G
Psvane Classic 5U4G
Typ: Prostownicza
Psvane, seria: CLASSIC
  • -5%
Jasmine M1
Jasmine M1
Typ: MM
Szlif: Conical bolded diamond
Wspornik: aluminium
Waga: 4,8g
  • -10%
Audio-GD MASTER 9 MK3
Audio-GD MASTER 9 MK3
Tranzystorowy przedwzmacniacz liniowy, wzmacniacz słuchawkowy
Konstrukcja zbalansowana
Wejścia: 2xXLR, RCA, ACSS
Wyjścia: XLR, RCA, ACSS, słuchawkowe XLR 4pin, Jack 6,3mm
  • -3%
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
Wyjścia: Pre-out, 2 pary zacisków (4Ω i 8Ω)
  • -49%
Audio-GD NFB-11.38 Performance Edition (Accusilicon 318B)
Przetwornik cyfrowo-analogowy, tranzystorowy przedwzmacniacz liniowy, wzmacniacz słuchawkowy
DAC: ES9038Pro
Wejścia cyfrowe: RCA, SPDIF, USB
Wyjścia RCA, słuchawkowe Jack 6,3mm
  • -9%
ALLNIC-Audio:Amber MC
ALLNIC-Audio:Amber MC
Typ: MC
Wspornik: Aluminium
Szlif: Fritz Gyger S
Body: Duralumin 5052
Waga: 11g
  • -15%
DENAFRIPS Venus II
DENAFRIPS Venus II
DAC: R-2R
CRYSTEK CCHD-957 FEMTO
Wejścia: Coax/RCA, Coax/BNC, TOSLink, 2xAES/EBU, USB, I²S/HDMI
Wyjścia: XLR, RCA
  • -25%
Full Music 300B/SE - Pair
Full Music 300B/SE - Pair
Typ: Trioda
  • -34%
Full Music 2A3/n - Pair
Full Music 2A3/n - Pair
  • -33%
Pilium Leonidas - wzmacniacz zintegrowany
PILIUM Leonidas
Konstrukcja: true dual mono
Wejście: 2 x XLR, 3 x RCA
Moc: 200W/8Ω, 400W/4Ω, 800W/2Ω
  • -30%
Jasmine Dragon
Jasmine Dragon
Typ: MC
Szlif: Natural Diamond
Wspornik: lity bor
Waga: 16g
  • -30%
Line Magnetic LM-150IA EX DEMO
Line Magnetic LM-150IA EX DEMO
Push-pull, klasa AB
Wejścia: 3x RCA, Pre-IN RCA
Lampy: KT150, 12AU7, 12AX7, 6SN7
Moc: 2x 100W
Wyjścia: zaciski głośnikowe
  • -40%
Hidizs DH80Pro
Hidizs DH80Pro
DAC + Wzmacniacz
Przetwornik ESS9281C PRO
PCM: do 32bit/384kHz
Moc wyjsciowa: 210 mW
  • -39%
YBA Genesis CD4
YBA Genesis CD4
Odtwarzacz CD
DAC: CS4398
Mechanizm: Sanyo HD850
Wyjścia: RCA, XLR, Digital (coax RCA)
  • -15%
Psvane Classic 300B
Psvane Classic 300B
  • -5%
Gustard R26 II
Gustard R26 II
Wejścia: TOSLINK, AES/EBU-XLR, coax RCA, USB, I2S/HDMI, BT5.1
  • NOWOŚĆ!
  • -13%
Audio-GD Vacuum HE-1 XLR
Audio-GD Vacuum HE-1 XLR
Lampowy przedwzmacniacz hybrydowy
Wejścia: 2xRCA i 3xXLR
Wyjścia: XLR, RCA, XLR balanced
Lampy: 6x 6H2N-EBB, 4x 6U4N-EB
Zestaw LAB12 Suono + True
Zestaw LAB12 Suono + True
Zestaw:
Wzmacniacz mocy Lab12 Suono
Przedwzmaniacz Lab12 True
  • -15%