Kabel hybrydowy Klotz HD01PC15 cyfrowy + zasilający 1 mb
Długość:  na metry, cena 1 mb
  • -10%
Ulubione
Psvane Classic 2A3C - Pair
Psvane Classic 2A3C - Pair
Typ: Trioda
Psvane, seria: CLASSIC
1 sztuka
  • -5%
Ulubione
GUSTARD H26
GUSTARD H26
Tranzystorowy przedwzmacniacz liniowy, wzmacniacz słuchawkowy
Wyjścia słuchawkowe: Unbal 6,35,  Bal XLR4
Wejścia: XLR, RCA
Wyjścia: XLR, RCA
  • -10%
Psvane Classic 211
Psvane Classic 211
Typ: Trioda
Psvane, seria: Classic (HiFi)
1 sztuka
  • -5%
Gustard X30
Gustard X30
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: 4x ES3039S-PRO
Wejścia: USB, 2x IIS via HDMI, TOSLINK, coax RCA, AES, LAN, SD card, clock.
Wyjścia analogowe: XLR, RCA
  • -18%
Yaqin MS-2A3
Yaqin MS-2A3
Lampowy wzmacniacz zintegrowany
Moc wyjściowa: 14W
Lampy mocy: 2A3
Układ: push-pull
  • -10%
Jasmine -JS-TA297 12"
Jasmine -JS-TA297 12"
długość efektywna - 309mm
odległość pivot to spindle - 297mm
overhang - 12mm
kąt offsetu - 16,9º
  • -30%
Yaqin MS-94T
Yaqin MS-94T
Moc wyjściowa: 50W
Lampy mocy: KT88
Układ: push-pull
  • -10%
Yaqin MS-35B
Yaqin MS-35B
Moc wyjściowa: 38W
Lampy mocy: EL34
  • -10%
Zestaw LAB12 Suono + True
Zestaw LAB12 Suono + True
Zestaw:
Wzmacniacz mocy Lab12 Suono
Przedwzmaniacz Lab12 True
  • -15%
ALLNIC-Audio:Amber MC
ALLNIC-Audio:Amber MC
Typ: MC
Wspornik: Aluminium
Szlif: Fritz Gyger S
Body: Duralumin 5052
Waga: 11g
  • -15%
Yaqin MS-20L
Yaqin MS-20L
Moc wyjściowa: 40W
Lampy mocy: EL34
  • -10%
 YBA Genesis PRE5A
YBA Genesis PRE5A
Tranzystorowy przedwzmacniacz liniowy
Konstrukcja zbalansowana
DAC: Cirrus Logic CS4398
Wejścia cyfrowe: AES/EBU, Optical, Coaxial RCA, BNC, USB, Bluetooth
Wejścia analogowe: 2x RCA, zbalansowane XLR
Wyjścia: 2x RCA, XLR, Coaxial RCA
  • -15%
Yaqin MS-650b - kolor srebrny
Yaqin MS-650B Srebrny
Moc wyjściowa: 15W
Lampy mocy: 845
Układ: single ended
  • -10%
Psvane Classic UK-KT88
Psvane Classic UK-KT88
Typ: Tetroda
Psvane, seria: CLASSIC
  • -5%
Psvane Classic 805A
Psvane Classic 805A
Psvane, seria: Classic (HiFi)
  • -5%
Fram Audio Maxi150
Fram Audio Maxi150
Kolumny podłogowe
Aluminiowa obudowa
Zintegrowany DAC
Wejścia analogowe RCA
  • -54%
Hidizs EP-3
Hidizs EP-3
Słuchawki dokanałowe
Pasmo: 20 Hz - 30 kHz
Impedancja: 16Ω
Czułość: 106dB
  • -62%
ALLNIC-Audio: T-1800 MK2 Ex-demo
Wzmacniacz mocy push-pull
4x EL34, 2x E180CC, 1x 12AY7
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
Wyjścia: Pre-out, 2 pary zacisków (4Ω i 8Ω)
  • -45%
LAB12 Suara - Końcówka serii
LAB12 Suara - Końcówka serii
Wzmacniacz mocy klasa A
Wejścia: XLR, RCA
Moc: 50W na kanał
4x KT150
kompatybilny z lampami 6550, KT88
  • -35%
Line Magnetic LM-150IA EX DEMO
Line Magnetic LM-150IA EX DEMO
Push-pull, klasa AB
Wejścia: 3x RCA, Pre-IN RCA
Lampy: KT150, 12AU7, 12AX7, 6SN7
Moc: 2x 100W
Wyjścia: zaciski głośnikowe
  • -40%
Tranzystorowy wzmacniacz mocy
Moc: 120W/8Ω, 220/4Ω
Wejście: XLR
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -28%
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
  • -49%
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
Wzmacniacz mocy
Moc: 225W RMS/8Ω, 450W RMS/4Ω
Wejście: zbalansowane XLR
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -45%
LAB12 Suono - Końcówka serii
LAB12 Suono - Końcówka serii
Lampowy wzmaczniacz mocy
Wejście: RCA
Moc wyjściowa: 25W na kanał
Single-ended klasa A
Lampy: KT150
  • -36%
Jay's Audio DAC2 SIGNATURE EX-Demo
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: 2x AK4497EQ
Wejścia: USB, I2S/HDMI, SPDIF, RCA, AES/EBU, BNC
Wyjścia: XLR, RCA
  • -25%