Kabel hybrydowy Klotz HD01PC15 cyfrowy + zasilający 1 mb
Długość:  na metry, cena 1 mb
  • -10%
Ulubione
Dussun R30
Dussun R30
Tranzystorowy wzmacniacz zintegrowany
Klasa A
Moc: 200W/8Ω,  360W/4Ω
Wejścia: 2x XLR, 3x RCA
Wyjścia: zaciski głośnikowe, RCA
  • -50%
Ulubione
DENAFRIPS Hyperion
DENAFRIPS Hyperion
Tranzystorowy wzmacniacz mocy
Moc: 80 W/8Ω, 150W/4 Ω
Wejścia: XLR
Wyjścia: zaciski głośnikowe
  • -20%
Psvane Classic ECC81 (12AT7) - Pair
Typ: Podwójna trioda
Psvane, seria: CLASSIC
Dobrana para
  • -5%
Psvane Classic EL84 - Single (pair, quad)
Typ: Pentoda
Psvane, seria: Classic (HiFi)
1 sztuka
  • -5%
Yaqin MS-300C
Yaqin MS-300C
Lampowy wzmacniacz zintegrowany
Moc wyjściowa: 8,5W
Lampy mocy: 300B
Układ: single-ended
  • -10%
Wzmacniacz słuchawkowy Feliks Audio Euforia 2021
Lampowy wzmacniacz słuchawkowy
Lampy: 2x CV-181, 2x 6N13S
Wyjścia: Jack 6,35mm, RCA
Wejście: RCA
  • -20%
Zestaw LAB12 Suono + True
Zestaw LAB12 Suono + True
Zestaw:
Wzmacniacz mocy Lab12 Suono
Przedwzmaniacz Lab12 True
  • -15%
YBA Genesis CD4
YBA Genesis CD4
Odtwarzacz CD
DAC: CS4398
Mechanizm: Sanyo HD850
Wyjścia: RCA, XLR, Digital (coax RCA)
  • -15%
Psvane Classic UK-6SN7
Psvane Classic UK-6SN7
Typ: Podwójna trioda
Psvane, seria: CLASSIC
1 sztuka
  • -5%
Psvane Classic ECC82 (12AU7)
Psvane Classic ECC82 (12AU7)
Psvane, seria: Classic (HiFi)
  • -5%
Yaqin MS-600M
Yaqin MS-600M
Kolumny podłogowe
Maksymalna moc znamionowa: 150 W
Skuteczność:  89 dB
Zakres częstotliwości:  30 Hz - 40 kHz
Impendancja: 4-8Ω
Waga: 24kg/szt
  • -45%
Psvane Classic 2A3C - Pair
Psvane Classic 2A3C - Pair
Typ: Trioda
  • -5%
Full Music 805 SE - Pair
Full Music 805 SE - Pair
Typ: Trioda
Full Music
Dobrana para
  • -20%
LAB12 Suono - Końcówka serii
LAB12 Suono - Końcówka serii
Lampowy wzmaczniacz mocy
Wejście: RCA
Moc wyjściowa: 25W na kanał
Single-ended klasa A
Lampy: KT150
  • -36%
Tranzystorowy wzmacniacz mocy
Moc: 120W/8Ω, 220/4Ω
Wejście: XLR
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -28%
Psvane Classic EL34C
Psvane Classic EL34C - Pair (quad, single)
Typ: Pentoda
  • -5%
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
Wyjścia: Pre-out, 2 pary zacisków (4Ω i 8Ω)
  • -49%
Yaqin MS-500B
Yaqin MS-500B
Moc wyjściowa: 8,5W
Lampy mocy: 300B
Układ: single-ended
  • NOWOŚĆ!
  • -10%
Full Music PX4/n - Pair
Full Music PX4/n - Pair
Full Music
  • -20%
Jasmine Dragon
Jasmine Dragon
Typ: MC
Szlif: Natural Diamond
Wspornik: lity bor
Waga: 16g
  • -30%
Psvane Classic 300B-N - Pair
Psvane Classic 300B-N - Pair
  • -5%
Full Music 845 CNE - Pair
Full Music 845 CNE - Pair
  • -34%
Yaqin MS-650b kolor złoty
Yaqin MS-650B Złoty
Moc wyjściowa: 15W
Lampy mocy: 845
  • -10%
 YBA Genesis PRE5A
YBA Genesis PRE5A
Tranzystorowy przedwzmacniacz liniowy
Konstrukcja zbalansowana
DAC: Cirrus Logic CS4398
Wejścia cyfrowe: AES/EBU, Optical, Coaxial RCA, BNC, USB, Bluetooth
Wejścia analogowe: 2x RCA, zbalansowane XLR
Wyjścia: 2x RCA, XLR, Coaxial RCA
  • -15%
Psvane Classic 805A
Psvane Classic 805A
  • -5%
Gustard X30
Gustard X30
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: 4x ES3039S-PRO
Wejścia: USB, 2x IIS via HDMI, TOSLINK, coax RCA, AES, LAN, SD card, clock.
Wyjścia analogowe: XLR, RCA
  • -18%
Audio-GD D-28.38 (ES9038Pro)
Audio-GD D-28.38 (ES9038Pro)
Przetwornik cyfrowo-analogowy, wzmacniacz słuchawkowy, tranzystorowy przedwzmacniacz liniowy
DAC:  2x ES9038Pro
32bit/PCM384K/DSD512
Wejścia analogowe: XLR, RCA
Wejścia cyfrowe:  USB, RJ45 I2S, SPDiF, RCA
Wyjścia: zbalansowane XLR, RCA, ACSS
Wyjścia słuchawkowe: Jack 6.3mm, 4-pinowe zbalansowane
  • -10%
Zestaw LAB12 Suara + Pre1
Zestaw LAB12 Suara + Pre1
Zestaw:
Wzmacniacz mocy Lab12 Suara
Przedwzmaniacz Lab12 Pre1
  • -11%
Full Music 300B/C   - Pair
Full Music 300B/C - Pair
  • -28%
Gustard X26III
Gustard X26III
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: 2x ES3039SPro
Wejścia: USB, IIS via HDMI, TOSLINK, coax RCA, AES, LAN, SD card, clock.
Wyjścia analogowe: XLR, RCA
  • -19%
Psvane Classic 101D
Psvane Classic 101D
Type: Triode
Psvane, series: CLASSIC
Quantity: 1 piece
  • -5%
Feliks Audio Arioso 300B EX DEMO
Lampy: 2x 300B, 2x CV-181, 5C3S
Wejścia: 3x RCA
Wyjścia: zaciski 4Ω, 8Ω
  • -15%
Jasmine Tiger
Jasmine Tiger
Typ: MC
Szlif: Nature Diamond
Wspornik: rubin
Waga: 15g
  • -30%