Kabel hybrydowy Klotz HD01PC15 cyfrowy + zasilający 1 mb
Długość:  na metry, cena 1 mb
  • -10%
Ulubione
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
Wzmacniacz mocy
Moc: 225W RMS/8Ω, 450W RMS/4Ω
Wejście: zbalansowane XLR
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -45%
Ulubione
Zestaw YBA Genesis A6 i PRE5A
Zestaw YBA Genesis A6 i PRE5A
Zestaw - Wzmacniacz mocy i przedwzmacniacz/DAC
Moc: 150W/8Ω, 250W/4Ω
Wejścia: XLR, RCA, AES/EBU, Optical, Coaxial, BNC, USB, Bluetooth
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -12%
Yaqin MS-20L
Yaqin MS-20L
Lampowy wzmacniacz zintegrowany
Moc wyjściowa: 40W
Lampy mocy: EL34
Układ: push-pull
  • -10%
Yaqin MS-600M
Yaqin MS-600M
Kolumny podłogowe
Maksymalna moc znamionowa: 150 W
Skuteczność:  89 dB
Zakres częstotliwości:  30 Hz - 40 kHz
Impendancja: 4-8Ω
Waga: 24kg/szt
  • -45%
Psvane Classic EL84 - Single (pair, quad)
Typ: Pentoda
Psvane, seria: Classic (HiFi)
1 sztuka
  • -5%
Zestaw YBA Genesis IA3A i CD4
Zestaw YBA Genesis IA3A i CD4
Zestaw - Wzmacniacz mocy i odtwarzacz CD
Moc: 105W/8Ω, 150W/4Ω
Wejścia: XLR, RCA, Coaxial, USB, Bluetooth
  • -20%
Hidizs DH80
Hidizs DH80
DAC + Wzmacniacz
Przetwornik ESS9281C PRO
PCM: do 32bit/384kHz
Moc wyjsciowa: 210 mW
  • -39%
Full Music PX4/n - Pair
Full Music PX4/n - Pair
Typ: Trioda
Full Music
Dobrana para
  • -20%
Wzmacniacz zintegrowany Canor AI 1.20
Canor AI 1.20 EX DEMO
Tranzystorowy wzmacniacz zintegrowany
Klasa A
Moc: 50W/4Ω, 30W/8Ω
Technologia CMT
  • -44%
Yaqin MS-650b - kolor srebrny
Yaqin MS-650B Srebrny
Moc wyjściowa: 15W
Lampy mocy: 845
Układ: single ended
  • -10%
Wzmacniacz lampowy Yaqin MC-100C
Moc wyjściowa: 55W
Lampy mocy: KT88
Układ: push-pull
  • -10%
JJ Electronic ECC81 (12AT7)
JJ Electronic ECC81 (12AT7)
Typ: Podwójna trioda
JJ Electronic
1 sztuka
  • -10%
Full Music 102D - Pair
Full Music 102D - Pair
Typ: Trioda
Full Music
Dobrana para
  • -20%
Jasmine Wind
Jasmine Wind
Typ: MC
Szlif: stożkowy
Wspornik: aluminium
Waga: 11g
  • -20%
Psvane Classic ECC82 (12AU7)
Psvane Classic ECC82 (12AU7)
Typ: Podwójna trioda
Psvane, seria: Classic (HiFi)
  • -5%
Full Music 211/SL - Pair
Full Music 211/SL - Pair
  • -30%
Supravox  Alizee 215 Heritage
Supravox Alizee 215 Heritage
Kolumny podłogowe
Moc znamionowa: 20 W
Skuteczność:  99 dB
Zakres częstotliwości:  55 Hz - 18 kHz
Impendancja: 4Ω
Waga: 40kg/szt
Wymiary:  (W)1100x(G)410x(S)200mm
  • -12%
Psvane Classic 101D
Psvane Classic 101D
Type: Triode
Psvane, series: CLASSIC
Quantity: 1 piece
  • -5%
Audio-GD NFB-11.38 Performance Edition (Accusilicon 318B)
Przetwornik cyfrowo-analogowy, tranzystorowy przedwzmacniacz liniowy, wzmacniacz słuchawkowy
DAC: ES9038Pro
Wejścia cyfrowe: RCA, SPDIF, USB
Wyjścia RCA, słuchawkowe Jack 6,3mm
  • -9%
JJ Electronic ECC83S / 12AX7
JJ Electronic ECC83S (12AX7)
JJ Electronic
  • -10%
DENAFRIPS Terminator II
DENAFRIPS Terminator II
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: R2R
CRYSTEK CCHD-957 FEMTO
Wejścia cyfrowe: Coax/RCA, TOSLink, 2xAES/EBU, USB, I²S/HDMI, 2xI²S
Wyjścia analogowe: XLR, RCA
FPGA
  • -15%
Full Music 300B/C   - Pair
Full Music 300B/C - Pair
  • -28%
Zestaw GUSTARD - R26 DAC z zegarem C18
Zestaw GUSTARD - R26 DAC z zegarem zewn. Gustard C18
DAC R2R, Streamer/renderer
Wejścia: TOSLINK, AES/EBU-XLR, coax RCA, USB, I2S/HDMI
Wyjścia analogowe: XLR, RCA
Zegar taktujący 10 MHz
  • -12%
DENAFRIPS Hestia 12th
DENAFRIPS Hestia
Tranzystorowy przedwzmaczniacz liniowy
Konstrukcja zbalansowana
Wejścia: 2xXLR, 1xRCA
Wyjścia: XLR, RCA
  • -24%
Wzmacniacz mocy
Moc: 225W RMS/8Ω, 450W RMS/4Ω
Wejście: zbalansowane XLR
  • -45%
Canor AI 1.20 EX DEMO
Klasa A
Moc: 50W/4Ω, 30W/8Ω
Technologia CMT
  • -44%
LAB12 Suara - Końcówka serii
LAB12 Suara - Końcówka serii
Wzmacniacz mocy klasa A
Wejścia: XLR, RCA
Moc: 50W na kanał
4x KT150
kompatybilny z lampami 6550, KT88
  • -35%
LAB12 Suono - Końcówka serii
LAB12 Suono - Końcówka serii
Lampowy wzmaczniacz mocy
Wejście: RCA
Moc wyjściowa: 25W na kanał
Single-ended klasa A
Lampy: KT150
  • -36%
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
Wyjścia: Pre-out, 2 pary zacisków (4Ω i 8Ω)
  • -49%
ALLNIC-Audio: T-1800 MK2 Ex-demo
Wzmacniacz mocy push-pull
4x EL34, 2x E180CC, 1x 12AY7
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
  • -45%
Tranzystorowy wzmacniacz mocy
Moc: 120W/8Ω, 220/4Ω
Wejście: XLR
  • -28%
Line Magnetic LM-150IA EX DEMO
Line Magnetic LM-150IA EX DEMO
Push-pull, klasa AB
Wejścia: 3x RCA, Pre-IN RCA
Lampy: KT150, 12AU7, 12AX7, 6SN7
Moc: 2x 100W
Wyjścia: zaciski głośnikowe
  • -40%