Kabel hybrydowy Klotz HD01PC15 cyfrowy + zasilający 1 mb
Długość:  na metry, cena 1 mb
  • -10%
Ulubione
PILIUM set - Ares & Iasonas
PILIUM set - Ares & Iasonas
Przedwzmacniacz liniowy
Konstrukcja quad mono
Wejścia: 3 x XLR, 2 x RCA
Wyjścia: 2 x XLR, 1 x P-LINK
  • -18%
Ulubione
 YBA Genesis PRE5A
YBA Genesis PRE5A
Tranzystorowy przedwzmacniacz liniowy
Konstrukcja zbalansowana
DAC: Cirrus Logic CS4398
Wejścia cyfrowe: AES/EBU, Optical, Coaxial RCA, BNC, USB, Bluetooth
Wejścia analogowe: 2x RCA, zbalansowane XLR
Wyjścia: 2x RCA, XLR, Coaxial RCA
  • -15%
Full Music 6SL7 - Pair
Full Music 6SL7 - Pair
Typ: Podwójna trioda
Full Music
Dobrana para
  • -33%
YBA Genesis PH1
YBA Genesis PH1
Przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC
Zasilanie: 10 akumulatorów NCR18650
Wejścia: MM/RCA, MC/RCA
Wyjścia: XLR, RCA
  • -10%
ALLNIC-Audio: HA-5000
ALLNIC-Audio: HA-5000
Przed-przedwzmacniacz gramofonowy
Wejścia: 2xMC RCA
Wyjście RCA
Charaktrystyka liniowa
  • -10%
Fram Audio MIDI150 PASSIVE
Fram Audio MIDI150 PASSIVE
Kolumny podstawkowe
Aluminiowa obudowa
Moc: 75W RMS
Skuteczność 89dB
  • -31%
Lumin T3
Lumin T3
Odtwarzacz sieciowy
DAC: 2x ES9028Pro
Wyjścia: XLR, RCA
Wyjścia cyfrowe: Coax BNC, USB
Tidal Connect
MQA, DSD256
  • -29%
Hidizs DH80Pro
Hidizs DH80Pro
DAC + Wzmacniacz
Przetwornik ESS9281C PRO
PCM: do 32bit/384kHz
Moc wyjsciowa: 210 mW
  • -39%
Yaqin MS-650L
Yaqin MS-650L
Lampowy wzmacniacz zintegrowany
Moc wyjściowa: 26W
Lampy mocy: 845
Układ: single-ended
  • -15%
Full Music 101D/n - Pair
Full Music 101D/n - Pair
Typ: Trioda
Full Music
Dobrana para
  • -20%
Zestaw LAB12 Suara + Pre1
Zestaw LAB12 Suara + Pre1
Zestaw:
Wzmacniacz mocy Lab12 Suara
Przedwzmaniacz Lab12 Pre1
  • -11%
Pilium Leonidas - wzmacniacz zintegrowany
PILIUM Leonidas
Tranzystorowy wzmacniacz zintegrowany
Konstrukcja: true dual mono
Wejście: 2 x XLR, 3 x RCA
Moc: 200W/8Ω, 400W/4Ω, 800W/2Ω
  • -30%
Full Music 845 CNE - Pair
Full Music 845 CNE - Pair
Typ: Trioda
  • -34%
ALLNIC-Audio:Amber MC
ALLNIC-Audio:Amber MC
Typ: MC
Wspornik: Aluminium
Szlif: Fritz Gyger S
Body: Duralumin 5052
Waga: 11g
  • -15%
Psvane Classic KT88C
Psvane Classic KT88C
Typ: Tetroda
Psvane, seria: Classic (HiFi)
1 sztuka
  • -5%
Psvane Classic 300B
Psvane Classic 300B
Psvane, seria: CLASSIC
1 sztuka
  • -5%
Psvane Classic ECC81 (12AT7) - Pair
Typ: Podwójna trioda
Psvane, seria: CLASSIC
  • -5%
Full Music 274B/Q - Pair
Full Music 274B/Q - Pair
Typ: Prostownicza
  • -31%
JJ Electronic ECC81 (12AT7)
JJ Electronic ECC81 (12AT7)
JJ Electronic
  • -10%
Yaqin MS-650b - kolor srebrny
Yaqin MS-650B Srebrny
Moc wyjściowa: 15W
Lampy mocy: 845
Układ: single ended
  • -10%
Jasmine Tiger
Jasmine Tiger
Typ: MC
Szlif: Nature Diamond
Wspornik: rubin
Waga: 15g
  • -30%
Jasmine -JS-TA224 9"
Jasmine -JS-TA224 9"
długość efektywna - 240mm
odległość pivot to spindle - 224mm
overhang - 16mm
kąt offsetu - 22,2°
  • -30%
Zestaw Lab12 Mighty i  True
Zestaw LAB12 Mighty + przedwzmacniacz pasywny True
Wzmacniacz mocy i przedwzmaniacz
Wejście: RCA
Moc: 10W na kanał
Lampy: EL34 Single-Ended
Kompatybilny z 6550, KT88
  • NOWOŚĆ!
  • -19%
Jasmine Forest
Jasmine Forest
Szlif: eliptyczny
Wspornik: aluminium
Waga: 11g
  • -17%
Psvane Classic UK-300BL - Pair
Psvane Classic UK-300BL - Pair
Psvane, seria: Classic (HiFi)
  • -5%
Zestaw GUSTARD - R26 DAC z zegarem C18
Zestaw GUSTARD - R26 DAC z zegarem zewn. Gustard C18
DAC R2R, Streamer/renderer
Wejścia: TOSLINK, AES/EBU-XLR, coax RCA, USB, I2S/HDMI
Wyjścia analogowe: XLR, RCA
Zegar taktujący 10 MHz
  • -12%
Wzmacniacz słuchawkowy Feliks Audio Euforia 2021
Lampowy wzmacniacz słuchawkowy
Lampy: 2x CV-181, 2x 6N13S
Wyjścia: Jack 6,35mm, RCA
Wejście: RCA
  • -20%
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
Wzmacniacz mocy
Moc: 225W RMS/8Ω, 450W RMS/4Ω
Wejście: zbalansowane XLR
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -45%
Jay's Audio DAC2 SIGNATURE EX-Demo
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: 2x AK4497EQ
Wejścia: USB, I2S/HDMI, SPDIF, RCA, AES/EBU, BNC
  • -25%
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
Wyjścia: Pre-out, 2 pary zacisków (4Ω i 8Ω)
  • -49%
Line Magnetic LM-150IA EX DEMO
Line Magnetic LM-150IA EX DEMO
Push-pull, klasa AB
Wejścia: 3x RCA, Pre-IN RCA
Lampy: KT150, 12AU7, 12AX7, 6SN7
Moc: 2x 100W
Wyjścia: zaciski głośnikowe
  • -40%
Tranzystorowy wzmacniacz mocy
Moc: 120W/8Ω, 220/4Ω
Wejście: XLR
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -28%
Wzmacniacz zintegrowany Canor AI 1.20
Canor AI 1.20 EX DEMO
Klasa A
Moc: 50W/4Ω, 30W/8Ω
Technologia CMT
  • -44%
ALLNIC-Audio: T-1800 MK2 Ex-demo
Wzmacniacz mocy push-pull
4x EL34, 2x E180CC, 1x 12AY7
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
  • -45%
LAB12 Suono - Końcówka serii
LAB12 Suono - Końcówka serii
Lampowy wzmaczniacz mocy
Moc wyjściowa: 25W na kanał
Single-ended klasa A
Lampy: KT150
  • -36%