Kabel hybrydowy Klotz HD01PC15 cyfrowy + zasilający 1 mb
Długość:  na metry, cena 1 mb
  • -10%
Ulubione
FULL MUSIC 2A3/Q - Pair
FULL MUSIC 2A3/Q - Pair
Typ: Trioda
Full Music
Dobrana para
  • -31%
Ulubione
Yaqin MS-650b - kolor srebrny
Yaqin MS-650B Srebrny
Lampowy wzmacniacz zintegrowany
Moc wyjściowa: 15W
Lampy mocy: 845
Układ: single ended
  • -10%
Jay's Audio DAC2 SIGNATURE EX-Demo
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: 2x AK4497EQ
Wejścia: USB, I2S/HDMI, SPDIF, RCA, AES/EBU, BNC
Wyjścia: XLR, RCA
  • -25%
YBA Genesis A6
YBA Genesis A6
Tranzystorowy wzmacniacz mocy
Moc: 150W/8Ω, 250W/4Ω
Wejścia: XLR, RCA
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -15%
Zestaw YBA Genesis A6 i PRE5A
Zestaw YBA Genesis A6 i PRE5A
Zestaw - Wzmacniacz mocy i przedwzmacniacz/DAC
Moc: 150W/8Ω, 250W/4Ω
Wejścia: XLR, RCA, AES/EBU, Optical, Coaxial, BNC, USB, Bluetooth
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -12%
Psvane Classic UK-300BL - Pair
Psvane Classic UK-300BL - Pair
Typ: Trioda
Psvane, seria: Classic (HiFi)
Dobrana para
  • -5%
Tranzystorowy wzmacniacz mocy
Moc: 120W/8Ω, 220/4Ω
Wejście: XLR
  • -28%
Zestaw LAB12 Suara + Pre1
Zestaw LAB12 Suara + Pre1
Zestaw:
Wzmacniacz mocy Lab12 Suara
Przedwzmaniacz Lab12 Pre1
  • -11%
Audio-GD MASTER 10 MK2
Audio-GD MASTER 10 MK2
Tranzystorowy wzmacniacz zintegrowany
Klasa A, opcjonalny DC blocker
Moc: 250W/8Ω, 500W/4Ω, 1000W/2Ω
24* tranzystory mocy
  • -14%
Yaqin MS-300C
Yaqin MS-300C
Moc wyjściowa: 8,5W
Lampy mocy: 300B
Układ: single-ended
  • -10%
Yaqin MS-650b kolor złoty
Yaqin MS-650B Złoty
Moc wyjściowa: 15W
Lampy mocy: 845
  • -10%
JJ Electronic 300B
JJ Electronic 300B - Pair (single, quad)
JJ Electronic
1 para - (2 szt. dobierane)
  • -10%
Hidizs AP60 II
Hidizs AP60 II
Odtwarzacz przenośny
DSD 64/128
DAC AKM AK4452VN
Bluetooth 4.0
  • -36%
JJ Electronic ECC81 (12AT7)
JJ Electronic ECC81 (12AT7)
Typ: Podwójna trioda
JJ Electronic
1 sztuka
  • -10%
Full Music 205D - Pair
Full Music 205D - Pair
Full Music
  • -20%
Yaqin MS-2A3
Yaqin MS-2A3
Moc wyjściowa: 14W
Lampy mocy: 2A3
Układ: push-pull
  • -10%
Jasmine -JS-TA297 12"
Jasmine -JS-TA297 12"
długość efektywna - 309mm
odległość pivot to spindle - 297mm
overhang - 12mm
kąt offsetu - 16,9º
  • -30%
Zestaw Lab12 Mighty i  True
Zestaw LAB12 Mighty + przedwzmacniacz pasywny True
Wzmacniacz mocy i przedwzmaniacz
Wejście: RCA
Moc: 10W na kanał
Lampy: EL34 Single-Ended
Kompatybilny z 6550, KT88
  • NOWOŚĆ!
  • -19%
Feliks Audio Arioso 300B EX DEMO
Lampy: 2x 300B, 2x CV-181, 5C3S
Wejścia: 3x RCA
Wyjścia: zaciski 4Ω, 8Ω
  • -15%
SUPRAVOX Vouvray
SUPRAVOX Vouvray
Hybrydowy wzmacniacz zintegrowany
Lampy: 2x 12AU7
Wejścia: 3x RCA, phono MM RCA
  • -12%
Psvane Classic EL34C
Psvane Classic EL34C - Pair (quad, single)
Typ: Pentoda
Psvane, seria: Classic (HiFi)
  • -5%
DENAFRIPS Arce
DENAFRIPS Arce
Transport sieciowy
Wejścia:
2 x USB, LAN, SD card
Wyjścia cyfrowe: Coaxial, TOSLink, AES/EBU, I2S HDMI
Wejścia zegarowe BNC
  • -10%
Psvane Classic 300B-N - Pair
Psvane Classic 300B-N - Pair
Psvane, seria: CLASSIC
  • -5%
SOUNDAWARE A1
SOUNDAWARE A1
Odtwarzacz sieciowy
Wyjścia cyfrowe: RCA coax, Toslink
Wyjścia słuchawkowe: Jack 6,3mm, Jack 3,5mm
Wejścia cyfrowe: BT, USB
  • -42%
Full Music 805/SL - Pair
Full Music 805/SL - Pair
  • -35%
Gustard X26III
Gustard X26III
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: 2x ES3039SPro
Wejścia: USB, IIS via HDMI, TOSLINK, coax RCA, AES, LAN, SD card, clock.
Wyjścia analogowe: XLR, RCA
  • -19%
YBA Genesis PH1
YBA Genesis PH1
Przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC
Zasilanie: 10 akumulatorów NCR18650
Wejścia: MM/RCA, MC/RCA
Wyjścia: XLR, RCA
  • -10%
DENAFRIPS Venus II
DENAFRIPS Venus II
DAC: R-2R
CRYSTEK CCHD-957 FEMTO
Wejścia: Coax/RCA, Coax/BNC, TOSLink, 2xAES/EBU, USB, I²S/HDMI
  • -25%