Kabel hybrydowy Klotz HD01PC15 cyfrowy + zasilający 1 mb
Długość:  na metry, cena 1 mb
  • -10%
Ulubione
Wzmacniacz słuchawkowy Feliks Audio Euforia 2021
Lampowy wzmacniacz słuchawkowy
Lampy: 2x CV-181, 2x 6N13S
Wyjścia: Jack 6,35mm, RCA
Wejście: RCA
  • -20%
Ulubione
Full Music 102D - Pair
Full Music 102D - Pair
Typ: Trioda
Full Music
Dobrana para
  • -20%
Yaqin MS-650b - kolor srebrny
Yaqin MS-650B Srebrny
Lampowy wzmacniacz zintegrowany
Moc wyjściowa: 15W
Lampy mocy: 845
Układ: single ended
  • -10%
Psvane Classic UK-6SN7
Psvane Classic UK-6SN7
Typ: Podwójna trioda
Psvane, seria: CLASSIC
1 sztuka
  • -5%
Full Music 2A3/n - Pair
Full Music 2A3/n - Pair
Typ: Trioda
Full Music
Dobrana para
  • -33%
DENAFRIPS Enyo (następca Ares II)
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: R-2R
Wejścia cyfrowe: USB, 2x RCA, 2x TOSLink
Wyjścia: RCA, XLR
DSD z rezystorami precyzyjnymi 0,01%
FPGA
  • -18%
GUSTARD C2, 1m
GUSTARD C2, 1m
Kategoria: cyfrowy
Typ wtyku: BNC
Materiał przewodnika: OFC
Długość (m): 1
  • -43%
JJ Electronic ECC81 (12AT7)
JJ Electronic ECC81 (12AT7)
Typ: Podwójna trioda
JJ Electronic
1 sztuka
  • -10%
Full Music 805/SL - Pair
Full Music 805/SL - Pair
  • -35%
GUSTARD Blue Velvet XLR 2
GUSTARD Blue Velvet XLR 2 Premium Interconnect, 1m
Kategoria: zbalansowane interconnect
Typ wtyku: XLR
Materiał przewodnika: OCC
Długość (m): 1
  • -45%
Kabel koncentryczny Klotz AC110SW 1 mb
Kategoria: przewód sygnałowy
Rodzaj: koncentryczny
Materiał przewodnika: stranded bare copper
Długość:  na metry, cena 1 mb
  • -12%
Supravox Melodia 165GMF
Supravox Melodia 165GMF
Kolumny podłogowe
Moc znamionowa: 35 W
Skuteczność:  94 dB
Zakres częstotliwości: 35 Hz - 22 kHz
Impendancja: 8Ω
Waga: 32kg/szt
Wymiary:  (W)1020x(G)450x(S)285mm
  • -12%
Jasmine Wind
Jasmine Wind
Typ: MC
Szlif: stożkowy
Wspornik: aluminium
Waga: 11g
  • -20%
Zestaw LAB12 Suara + Pre1
Zestaw LAB12 Suara + Pre1
Zestaw:
Wzmacniacz mocy Lab12 Suara
Przedwzmaniacz Lab12 Pre1
  • -11%
Full Music 211/SL - Pair
Full Music 211/SL - Pair
  • -30%
Yaqin MS-600M
Yaqin MS-600M
Kolumny podłogowe
Maksymalna moc znamionowa: 150 W
Skuteczność:  89 dB
Zakres częstotliwości:  30 Hz - 40 kHz
Impendancja: 4-8Ω
Waga: 24kg/szt
  • -45%
Jasmine M1
Jasmine M1
Typ: MM
Szlif: Conical bolded diamond
Wspornik: aluminium
Waga: 4,8g
  • -10%
Full Music 274B/n - Pair
Full Music 274B/n - Pair
Typ: Prostownicza
  • -20%
SOUNDAWARE A1
SOUNDAWARE A1
Odtwarzacz sieciowy
Wyjścia cyfrowe: RCA coax, Toslink
Wyjścia słuchawkowe: Jack 6,3mm, Jack 3,5mm
Wejścia cyfrowe: BT, USB
  • -42%
Psvane Classic EL84 - Single (pair, quad)
Typ: Pentoda
Psvane, seria: Classic (HiFi)
  • -5%
Psvane Art 845-TII
Psvane Art 845-TII
Psvane, seria: ART
  • -16%
Yaqin MS-35B
Yaqin MS-35B
Moc wyjściowa: 38W
Lampy mocy: EL34
Układ: push-pull
  • -10%
Full Music PX4/n - Pair
Full Music PX4/n - Pair
  • -20%
Jasmine Tiger
Jasmine Tiger
Typ: MC
Szlif: Nature Diamond
Wspornik: rubin
Waga: 15g
  • -30%
Jay's Audio DAC2 SIGNATURE EX-Demo
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: 2x AK4497EQ
Wejścia: USB, I2S/HDMI, SPDIF, RCA, AES/EBU, BNC
Wyjścia: XLR, RCA
  • -25%
LAB12 Suara - Końcówka serii
LAB12 Suara - Końcówka serii
Wzmacniacz mocy klasa A
Wejścia: XLR, RCA
Moc: 50W na kanał
4x KT150
kompatybilny z lampami 6550, KT88
  • -35%
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
Wyjścia: Pre-out, 2 pary zacisków (4Ω i 8Ω)
  • -49%
Line Magnetic LM-150IA EX DEMO
Line Magnetic LM-150IA EX DEMO
Push-pull, klasa AB
Wejścia: 3x RCA, Pre-IN RCA
Lampy: KT150, 12AU7, 12AX7, 6SN7
Moc: 2x 100W
Wyjścia: zaciski głośnikowe
  • -40%
ALLNIC-Audio: T-1800 MK2 Ex-demo
Wzmacniacz mocy push-pull
4x EL34, 2x E180CC, 1x 12AY7
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
  • -45%
LAB12 Suono - Końcówka serii
LAB12 Suono - Końcówka serii
Lampowy wzmaczniacz mocy
Wejście: RCA
Moc wyjściowa: 25W na kanał
Single-ended klasa A
Lampy: KT150
  • -36%
Tranzystorowy wzmacniacz mocy
Moc: 120W/8Ω, 220/4Ω
Wejście: XLR
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -28%
Wzmacniacz zintegrowany Canor AI 1.20
Canor AI 1.20 EX DEMO
Tranzystorowy wzmacniacz zintegrowany
Klasa A
Moc: 50W/4Ω, 30W/8Ω
Technologia CMT
  • -44%