Kabel hybrydowy Klotz HD01PC15 cyfrowy + zasilający 1 mb
Długość:  na metry, cena 1 mb
  • -10%
Ulubione
Zestaw YBA Genesis A6 i PRE5A
Zestaw YBA Genesis A6 i PRE5A
Zestaw - Wzmacniacz mocy i przedwzmacniacz/DAC
Moc: 150W/8Ω, 250W/4Ω
Wejścia: XLR, RCA, AES/EBU, Optical, Coaxial, BNC, USB, Bluetooth
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -12%
Ulubione
Audio-GD MASTER 9 MK3
Audio-GD MASTER 9 MK3
Tranzystorowy przedwzmacniacz liniowy, wzmacniacz słuchawkowy
Konstrukcja zbalansowana
Wejścia: 2xXLR, RCA, ACSS
Wyjścia: XLR, RCA, ACSS, słuchawkowe XLR 4pin, Jack 6,3mm
  • -3%
Yaqin MS-650b - kolor srebrny
Yaqin MS-650B Srebrny
Lampowy wzmacniacz zintegrowany
Moc wyjściowa: 15W
Lampy mocy: 845
Układ: single ended
  • -10%
JJ Electronic ECC83S / 12AX7
JJ Electronic ECC83S (12AX7)
Typ: Podwójna trioda
JJ Electronic
1 sztuka
  • -10%
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
Wzmacniacz mocy
Moc: 225W RMS/8Ω, 450W RMS/4Ω
Wejście: zbalansowane XLR
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -45%
Full Music 845 CNE - Pair
Full Music 845 CNE - Pair
Typ: Trioda
Full Music
Dobrana para
  • -34%
Full Music 12BH7 - Pair
Full Music 12BH7 - Pair
Typ: Podwójna trioda
Full Music
Dobrana para
  • -35%
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
Wyjścia: Pre-out, 2 pary zacisków (4Ω i 8Ω)
  • -49%
Yaqin MS-2A3
Yaqin MS-2A3
Moc wyjściowa: 14W
Lampy mocy: 2A3
Układ: push-pull
  • -10%
JJ-ECC83S-SINGLE
JJ Electronic ECC82 (12AU7)
JJ Electronics
1 sztuka
  • -10%
Hidizs EP-3
Hidizs EP-3
Słuchawki dokanałowe
Pasmo: 20 Hz - 30 kHz
Impedancja: 16Ω
Czułość: 106dB
  • -62%
SOUNDAWARE A1
SOUNDAWARE A1
Odtwarzacz sieciowy
Wyjścia cyfrowe: RCA coax, Toslink
Wyjścia słuchawkowe: Jack 6,3mm, Jack 3,5mm
Wejścia cyfrowe: BT, USB
  • -42%
Lumin T3
Lumin T3
Odtwarzacz sieciowy
DAC: 2x ES9028Pro
Wyjścia: XLR, RCA
Wyjścia cyfrowe: Coax BNC, USB
Tidal Connect
MQA, DSD256
  • -29%
ALLNIC-Audio: T-1800 MK2 Ex-demo
Wzmacniacz mocy push-pull
4x EL34, 2x E180CC, 1x 12AY7
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
  • -45%