Kabel hybrydowy Klotz HD01PC15 cyfrowy + zasilający 1 mb
Długość:  na metry, cena 1 mb
  • -10%
Ulubione
Jasmine Wind
Jasmine Wind
Typ: MC
Szlif: stożkowy
Wspornik: aluminium
Waga: 11g
  • -20%
Ulubione
Yaqin MS-650b kolor złoty
Yaqin MS-650B Złoty
Lampowy wzmacniacz zintegrowany
Moc wyjściowa: 15W
Lampy mocy: 845
Układ: single ended
  • -10%
Jasmine Turtle
Jasmine Turtle
Typ: MC
Szlif: Eliptical Diamond
Wspornik: aluminium
Waga: 14,1g
  • -30%
Audio-GD MASTER 9 MK3
Audio-GD MASTER 9 MK3
Tranzystorowy przedwzmacniacz liniowy, wzmacniacz słuchawkowy
Konstrukcja zbalansowana
Wejścia: 2xXLR, RCA, ACSS
Wyjścia: XLR, RCA, ACSS, słuchawkowe XLR 4pin, Jack 6,3mm
  • -3%
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
Wzmacniacz mocy
Moc: 225W RMS/8Ω, 450W RMS/4Ω
Wejście: zbalansowane XLR
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -45%
Audio-GD D-28.38 (ES9038Pro)
Audio-GD D-28.38 (ES9038Pro)
Przetwornik cyfrowo-analogowy, wzmacniacz słuchawkowy, tranzystorowy przedwzmacniacz liniowy
DAC:  2x ES9038Pro
32bit/PCM384K/DSD512
Wejścia analogowe: XLR, RCA
Wejścia cyfrowe:  USB, RJ45 I2S, SPDiF, RCA
Wyjścia: zbalansowane XLR, RCA, ACSS
Wyjścia słuchawkowe: Jack 6.3mm, 4-pinowe zbalansowane
  • -10%
Yaqin MC-100B
Yaqin MC-100B
Moc wyjściowa: 60W
Lampy mocy: KT88
Układ: push-pull
  • -10%
Zestaw YBA Genesis IA3A i CD4
Zestaw YBA Genesis IA3A i CD4
Zestaw - Wzmacniacz mocy i odtwarzacz CD
Moc: 105W/8Ω, 150W/4Ω
Wejścia: XLR, RCA, Coaxial, USB, Bluetooth
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -20%
Jasmine -JS-TA297 12"
Jasmine -JS-TA297 12"
długość efektywna - 309mm
odległość pivot to spindle - 297mm
overhang - 12mm
kąt offsetu - 16,9º
  • -30%
Jay's Audio DAC2 SIGNATURE EX-Demo
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: 2x AK4497EQ
Wejścia: USB, I2S/HDMI, SPDIF, RCA, AES/EBU, BNC
Wyjścia: XLR, RCA
  • -25%
Audio-GD NFB-11.38 Performance Edition (Accusilicon 318B)
Przetwornik cyfrowo-analogowy, tranzystorowy przedwzmacniacz liniowy, wzmacniacz słuchawkowy
DAC: ES9038Pro
Wejścia cyfrowe: RCA, SPDIF, USB
Wyjścia RCA, słuchawkowe Jack 6,3mm
  • -9%
DENAFRIPS Terminator II
DENAFRIPS Terminator II
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: R2R
CRYSTEK CCHD-957 FEMTO
Wejścia cyfrowe: Coax/RCA, TOSLink, 2xAES/EBU, USB, I²S/HDMI, 2xI²S
Wyjścia analogowe: XLR, RCA
FPGA
  • -15%
Jasmine TT-D200
Jasmine TT-D200
Zestaw: chassis + silnik
Napęd: pasek
Prędkości obrotowe: 33,3 i 45
  • -30%
Pilium Leonidas - wzmacniacz zintegrowany
PILIUM Leonidas
Tranzystorowy wzmacniacz zintegrowany
Konstrukcja: true dual mono
Wejście: 2 x XLR, 3 x RCA
Moc: 200W/8Ω, 400W/4Ω, 800W/2Ω
  • -30%
JJ-ECC83S-SINGLE
JJ Electronic ECC82 (12AU7)
Typ: Podwójna trioda
JJ Electronics
1 sztuka
  • -10%
Supravox Melodia 165GMF
Supravox Melodia 165GMF
Kolumny podłogowe
Moc znamionowa: 35 W
Skuteczność:  94 dB
Zakres częstotliwości: 35 Hz - 22 kHz
Impendancja: 8Ω
Waga: 32kg/szt
Wymiary:  (W)1020x(G)450x(S)285mm
  • -12%
GUSTARD Blue Velvet XLR 2
GUSTARD Blue Velvet XLR 2 Premium Interconnect, 1m
Kategoria: zbalansowane interconnect
Typ wtyku: XLR
Materiał przewodnika: OCC
Długość (m): 1
  • -45%
YBA Genesis CD4
YBA Genesis CD4
Odtwarzacz CD
DAC: CS4398
Mechanizm: Sanyo HD850
Wyjścia: RCA, XLR, Digital (coax RCA)
  • -15%
SOUNDAWARE AUDIO D280
SOUNDAWARE AUDIO D280
Odtwarzacz sieciowy
Wyjścia cufrowe: I2S HDMI, RCA coax, Toslink
Wejścia cyfrowe: BT, USB
  • -52%
DAC: 2x AK4497EQ
Wyjścia: XLR, RCA
  • -25%
Line Magnetic LM-150IA EX DEMO
Line Magnetic LM-150IA EX DEMO
Push-pull, klasa AB
Wejścia: 3x RCA, Pre-IN RCA
Lampy: KT150, 12AU7, 12AX7, 6SN7
Moc: 2x 100W
Wyjścia: zaciski głośnikowe
  • -40%
Tranzystorowy wzmacniacz mocy
Moc: 120W/8Ω, 220/4Ω
Wejście: XLR
  • -28%
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
Wyjścia: Pre-out, 2 pary zacisków (4Ω i 8Ω)
  • -49%
LAB12 Suara - Końcówka serii
LAB12 Suara - Końcówka serii
Wzmacniacz mocy klasa A
Wejścia: XLR, RCA
Moc: 50W na kanał
4x KT150
kompatybilny z lampami 6550, KT88
  • -35%
Wzmacniacz zintegrowany Canor AI 1.20
Canor AI 1.20 EX DEMO
Klasa A
Moc: 50W/4Ω, 30W/8Ω
Technologia CMT
  • -44%
LAB12 Suono - Końcówka serii
LAB12 Suono - Końcówka serii
Lampowy wzmaczniacz mocy
Wejście: RCA
Moc wyjściowa: 25W na kanał
Single-ended klasa A
Lampy: KT150
  • -36%
ALLNIC-Audio: T-1800 MK2 Ex-demo
Wzmacniacz mocy push-pull
4x EL34, 2x E180CC, 1x 12AY7
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
  • -45%