Kabel hybrydowy Klotz HD01PC15 cyfrowy + zasilający 1 mb
Długość:  na metry, cena 1 mb
  • -10%
Ulubione
Yaqin MS-500B
Yaqin MS-500B
Lampowy wzmacniacz zintegrowany
Moc wyjściowa: 8,5W
Lampy mocy: 300B
Układ: single-ended
  • NOWOŚĆ!
  • -10%
Ulubione
Psvane Classic EL84 - Single (pair, quad)
Typ: Pentoda
Psvane, seria: Classic (HiFi)
1 sztuka
  • -5%
Pilium Leonidas - wzmacniacz zintegrowany
PILIUM Leonidas
Tranzystorowy wzmacniacz zintegrowany
Konstrukcja: true dual mono
Wejście: 2 x XLR, 3 x RCA
Moc: 200W/8Ω, 400W/4Ω, 800W/2Ω
  • -30%
DENAFRIPS Enyo (następca Ares II)
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: R-2R
Wejścia cyfrowe: USB, 2x RCA, 2x TOSLink
Wyjścia: RCA, XLR
DSD z rezystorami precyzyjnymi 0,01%
FPGA
  • -18%
Audio-GD Master 2A
Audio-GD Master 2A
Monobloki w czystej klasie A
Moc: 250W/8Ω, 500W/4Ω, 1000W/2Ω
Moc w klasie A 100W
Wejścia: XLR
  • -37%
Psvane Classic 805A
Psvane Classic 805A
Typ: Trioda
Psvane, seria: Classic (HiFi)
1 sztuka
  • -5%
ALLNIC-Audio:Amber MC
ALLNIC-Audio:Amber MC
Typ: MC
Wspornik: Aluminium
Szlif: Fritz Gyger S
Body: Duralumin 5052
Waga: 11g
  • -15%
Feliks Audio Arioso 300B EX DEMO
Lampy: 2x 300B, 2x CV-181, 5C3S
Wejścia: 3x RCA
Wyjścia: zaciski 4Ω, 8Ω
  • -15%
Gustard R26 II
Gustard R26 II
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: R2R
Wejścia: TOSLINK, AES/EBU-XLR, coax RCA, USB, I2S/HDMI, BT5.1
Wyjścia analogowe: XLR, RCA
  • NOWOŚĆ!
  • -13%
DENAFRIPS Hyperion
DENAFRIPS Hyperion
Tranzystorowy wzmacniacz mocy
Moc: 80 W/8Ω, 150W/4 Ω
Wejścia: XLR
Wyjścia: zaciski głośnikowe
  • -20%
FULL MUSIC 211 D - Pair
FULL MUSIC 211 D - Pair
Typ: Trioda
Full Music
Dobrana para
  • -34%
Yaqin MS-650b - kolor srebrny
Yaqin MS-650B Srebrny
Moc wyjściowa: 15W
Lampy mocy: 845
Układ: single ended
  • -10%
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
Wyjścia: Pre-out, 2 pary zacisków (4Ω i 8Ω)
  • -49%
Full Music 211/SL - Pair
Full Music 211/SL - Pair
Full Music
Dobrana para
  • -30%
Psvane Classic 300B
Psvane Classic 300B
Psvane, seria: CLASSIC
  • -5%
Hidizs MS1 Rainbow
Hidizs MS1 Rainbow
Słuchawki dokanałowe
Pasmo: 20 Hz - 40 kHz
Impedancja: 12Ω
Czułość: 112dB
  • -48%
DENAFRIPS Venus II
DENAFRIPS Venus II
CRYSTEK CCHD-957 FEMTO
Wejścia: Coax/RCA, Coax/BNC, TOSLink, 2xAES/EBU, USB, I²S/HDMI
Wyjścia: XLR, RCA
  • -25%
Jasmine Dragon
Jasmine Dragon
Typ: MC
Szlif: Natural Diamond
Wspornik: lity bor
Waga: 16g
  • -30%
Psvane Classic UK-6SN7
Psvane Classic UK-6SN7
Typ: Podwójna trioda
Psvane, seria: CLASSIC
  • -5%
Psvane Classic ECC81 (12AT7) - Pair
Typ: Podwójna trioda
  • -5%
Hidizs EP-3
Hidizs EP-3
Słuchawki dokanałowe
Pasmo: 20 Hz - 30 kHz
Impedancja: 16Ω
Czułość: 106dB
  • -62%
Jasmine Forest
Jasmine Forest
Szlif: eliptyczny
Wspornik: aluminium
Waga: 11g
  • -17%
DENAFRIPS Terminator II
DENAFRIPS Terminator II
CRYSTEK CCHD-957 FEMTO
Wejścia cyfrowe: Coax/RCA, TOSLink, 2xAES/EBU, USB, I²S/HDMI, 2xI²S
Wyjścia analogowe: XLR, RCA
FPGA
  • -15%
LAB12 Suono - Końcówka serii
LAB12 Suono - Końcówka serii
Lampowy wzmaczniacz mocy
Wejście: RCA
Moc wyjściowa: 25W na kanał
Single-ended klasa A
Lampy: KT150
  • -36%
ALLNIC-Audio: T-1800 MK2 Ex-demo
Wzmacniacz mocy push-pull
4x EL34, 2x E180CC, 1x 12AY7
Wejścia: 4x RCA, 1x XLR
  • -45%
LAB12 Suara - Końcówka serii
LAB12 Suara - Końcówka serii
Wzmacniacz mocy klasa A
Wejścia: XLR, RCA
Moc: 50W na kanał
4x KT150
kompatybilny z lampami 6550, KT88
  • -35%
  • -49%
Line Magnetic LM-150IA EX DEMO
Line Magnetic LM-150IA EX DEMO
Push-pull, klasa AB
Wejścia: 3x RCA, Pre-IN RCA
Lampy: KT150, 12AU7, 12AX7, 6SN7
Moc: 2x 100W
Wyjścia: zaciski głośnikowe
  • -40%
Tranzystorowy wzmacniacz mocy
Moc: 120W/8Ω, 220/4Ω
Wejście: XLR
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -28%
Jay's Audio DAC2 SIGNATURE EX-Demo
DAC: 2x AK4497EQ
Wejścia: USB, I2S/HDMI, SPDIF, RCA, AES/EBU, BNC
Wyjścia: XLR, RCA
  • -25%
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
DENAFRIPS Apollo Ex-Demo
Wzmacniacz mocy
Moc: 225W RMS/8Ω, 450W RMS/4Ω
Wejście: zbalansowane XLR
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -45%