Kabel hybrydowy Klotz HD01PC15 cyfrowy + zasilający 1 mb
Długość:  na metry, cena 1 mb
  • -10%
Ulubione
Przetwornik DAC Gustard R26
Przetwornik DAC Gustard R26
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: R2R
Wejścia: TOSLINK, AES/EBU-XLR, coax RCA, USB, I2S/HDMI
Wyjścia analogowe: XLR, RCA
  • -19%
Ulubione
Full Music 102D - Pair
Full Music 102D - Pair
Typ: Trioda
Full Music
Dobrana para
  • -20%
FULL MUSIC 211 CNE - Pair
FULL MUSIC 211 CNE - Pair
Typ: Trioda
Full Music
Dobrana para
  • -50%
YBA Heritage CD100
YBA Heritage CD100
Odtwarzacz CD
DAC: WM8740
Wyjścia analogowe: cyfrowe coax RCA i analogowe RCA, XLR
Wejścia cyfrowe: cyfrowe coax RCA, USB
  • -15%
Psvane Classic 805A
Psvane Classic 805A
Psvane, seria: Classic (HiFi)
1 sztuka
  • -5%
Zestaw YBA Genesis IA3A i CD4
Zestaw YBA Genesis IA3A i CD4
Zestaw - Wzmacniacz mocy i odtwarzacz CD
Moc: 105W/8Ω, 150W/4Ω
Wejścia: XLR, RCA, Coaxial, USB, Bluetooth
Wyjście: zaciski głośnikowe
  • -20%
CocktailAudio Bluetooth Transmiter
Nadajnik sygnału Bluetooth do urządzeń CA N25/ N25AMP
  • -25%
SOUNDAWARE AUDIO D280
SOUNDAWARE AUDIO D280
Odtwarzacz sieciowy
Wyjścia cufrowe: I2S HDMI, RCA coax, Toslink
Wejścia cyfrowe: BT, USB
  • -52%
Yaqin MS-650b - kolor srebrny
Yaqin MS-650B Srebrny
Lampowy wzmacniacz zintegrowany
Moc wyjściowa: 15W
Lampy mocy: 845
Układ: single ended
  • -10%
JJ Electronic 300B
JJ Electronic 300B - Pair (single, quad)
JJ Electronic
1 para - (2 szt. dobierane)
  • -10%
Yaqin MS-300C
Yaqin MS-300C
Moc wyjściowa: 8,5W
Lampy mocy: 300B
Układ: single-ended
  • -10%
JJ-ECC83S-SINGLE
JJ Electronic ECC82 (12AU7)
Typ: Podwójna trioda
JJ Electronics
1 sztuka
  • -10%
Gustard X30
Gustard X30
Przetwornik cyfrowo-analogowy
DAC: 4x ES3039S-PRO
Wejścia: USB, 2x IIS via HDMI, TOSLINK, coax RCA, AES, LAN, SD card, clock.
Wyjścia analogowe: XLR, RCA
  • -18%
YBA Genesis PH1
YBA Genesis PH1
Przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC
Zasilanie: 10 akumulatorów NCR18650
Wejścia: MM/RCA, MC/RCA
Wyjścia: XLR, RCA
  • -10%
GUSTARD Blue Velvet XLR 2
GUSTARD Blue Velvet XLR 2 Premium Interconnect, 1m
Kategoria: zbalansowane interconnect
Typ wtyku: XLR
Materiał przewodnika: OCC
Długość (m): 1
  • -45%
Jasmine Dragon
Jasmine Dragon
Typ: MC
Szlif: Natural Diamond
Wspornik: lity bor
Waga: 16g
  • -30%
Jay's Audio DAC2 SIGNATURE EX-Demo
DAC: 2x AK4497EQ
Wejścia: USB, I2S/HDMI, SPDIF, RCA, AES/EBU, BNC
Wyjścia: XLR, RCA
  • -25%
Wzmacniacz zintegrowany Canor AI 1.20
Canor AI 1.20 EX DEMO
Tranzystorowy wzmacniacz zintegrowany
Klasa A
Moc: 50W/4Ω, 30W/8Ω
Technologia CMT
  • -44%
ALLNIC-Audio:Amber MC
ALLNIC-Audio:Amber MC
Typ: MC
Wspornik: Aluminium
Szlif: Fritz Gyger S
Body: Duralumin 5052
Waga: 11g
  • -15%
Jasmine TT-D200
Jasmine TT-D200
Zestaw: chassis + silnik
Napęd: pasek
Prędkości obrotowe: 33,3 i 45
  • -30%
Psvane Classic 300B-N - Pair
Psvane Classic 300B-N - Pair
Psvane, seria: CLASSIC
  • -5%